1.    Dziś Niedziela Biblina. Zgodnie z życzeniem przewodniczącego episkopatu jest to dzień modlitwy o ochronę życia nienarodzonych. Msze święte do południa o godzinie 7:00 i 10:30 .Msza Święta po południu o godzinie 15:00.

2. W tym tygodniu; Msze Święte o godzinie 7:00 rano z wyjątkiem środy. Natomiast w środę o godzinie 18:00 po południu Msza Święta  i po niej  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3.  Na nowennę zapraszamy klasę 8 przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z rodzicami celem przygotowania młodzieży do sakramentu bierzmowania. I Kolejne nowenny będą takim przygotowaniem aż do przyjęcia tego sakramentu.

Zapraszamy aspirantów na kolejne spotkanie po nabożeństwie.

4. Po nowennie spotkanie z dziećmi klasy 7 przygotowujących się do egzaminu.

5. Przyszła niedziela to 4 niedziela wielkanocna. Msze Święte do południa o godzinie 7:00 i godzinie 10:30 oraz po południu Msza Święta o godzinie 15:00.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz czasopism katolickich.

7. Dziękujemy za dbanie o czystość kościoła i zapraszamy rodziny;  Kazimierza Skalskiego, Stanisława Milewskiego, Krzysztofa Milewskiego, Jolanty Ważny, Moniki Świerczek, Karoliny Górak

8. Zapowiedzi przedmałżeńskie;

– Piotr Wolsza – parafia Brzesko i Marta Piwowarczyk -parafia Bucze. Zapowiedź 2

-Tomasz Piwowarski- parafia Bucze i Kinga Rams – parafia Niedzieliska. Zapowiedź 2

-Grzegorz Krupa parafia Bucze i Alicja Cieżak parafia Brzesko św.Jakuba. Zapowiedź 1

Msze Święte od 14 do 21 kwietnia 2024 r.

14.04.2024 r.  3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Godzina 7.00  + Stanisława Synowca od Agnieszki Jerzego Świerczek

Godzina  10.30   Msza święta chrzcielna – chrzest Weroniki Malik

Godzina 15.00  + Tadeusza Szczupała od dzieci i żony

2/ za parafian

Poniedziałek godz.7.00 + Stanisława kani od wnuczki Kingi z rodziną

Wtorek godz.7.00 + Stanisława kani od wnuka Kacpra z żoną

Środa godz.18.00 +  Dominiki Kania od dziadków.

Czwartek godz.7.00 +  Stanisława Kani od wnuka Filipa z żoną.

Piątek godz.7.00 +   Stanisława Kani od wnuczki Roksany z rodziną.

Sobota godz. 7.00 +  Franciszka i Janiny Borowiec.

21.04.2024 r.  4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Godzina 7.00  +  Dominiki Kania w rocznicę śmierci.

Godzina  10.30   + Władysława Legutko od dzieci w pierwszą rocznicę śmierci.

Godzina 15.00 W 40 rocznicę ślubu Jana i Władysławy Msza Święta Dziękczynno- błagalna

2/ za parafian