LITURGIA W. CZWARTKU GODZ.18.00, W PIĄTKU GODZ.18.00 I W. SOBOTY GODZ.19.00

Godz. 18.00 WIELKI CZWARTEK 

I MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ

a później przeniesienie P. Jezusa do ciemnicy i adoracja do 23.00

19.00-20.00  ul. Pagorek i Dąbrówka, os. Zaciszne ( adoracja Maria Lis)

20.00-21.00 ul. Trakt Szczepanowski, ul. Skotnik, ul. Piłkarska, osiedle Rosówki, ul. Floriana  (  adoracja Halina  Góra)

21.00-22.00 ul. Na Podlesiu, ul. Miodowa , ul. Lipowa,  ul. Łucka, ul. Załętownia, ul. Parkowa (adoracja Iwona Barnaś)

22.00-23.00 ul. Okulicka , ul. Szyszko Bohusza, ul. Nad Uszewką, ul. Dekarzy, ul. ks. A. Kuźmy.  (adoracja Irena Góra )

WIELKI PIĄTEK- PAMIĄTKA ŚMIERCI NASZEGO PANA

NIE MA W TYM DNIU MSZY ŚWIĘTEJ

Godz.8.00 droga krzyżowa Jana Pawła II – prowadzi ks. Proboszcz

9.00-10.00   Rycerze Kolumba

10.00-11.00 ul. Skotnik, ul. Trakt Szczepanowski,  klasa  2 i 3 katecheza o Eucharystii z rodzicami

11.00-12.00 ul. Na Podlesiu, ul. Pagorek i Dąbrówka, klasa 8  spotkanie do s. bierzmowania 

12.00-13.00 klasa  1, 0 i przedszkole z rodzicami

 13.00.-14.00 ul. Miodowa,  klasa  4 i 5

14.00-15.00 ul. Łucka, ul. Załętownia, ul. Parkowa klasa 6 i 7

15.00 – 16.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO -zapraszamy wszystkich, którzy nie będą uczestniczyli w liturgii

16.00-17.00  róże różańcowe kobiet  (Halina Skórka)

17.00-18.00  róże różańcowe męskie ( Przybysławski Jerzy)

 

Godz.18.00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

1.Liturgia słowa i kazanie o krzyżu

2.Adoracja krzyża 

3.Komunia święta

4.Przeniesienie P. Jezusa do grobu

Śpiew Gorzkich Żali i dalsza część adoracji krzyża przez wszystkich wg uznania przez pocałowanie bądź przez pokłon.

Adoracja do  23.00

19.00-20.00  ul. Nad Uszewką,  os. Zaciszne  (trwają Gorzkie Żale)

20.00-21.00 ul. Floriana, ul. Piłkarska, os. Rosówki (adoracja Maria Lis)

21.00-22.00   ul. Okulicka  ( adoracja Halina Góra  , Piotr Wyczesany)

22.00-23.00 ul. Szyszko Bohusza, ul. Dekarzy,  ul. ks. A. Kuźmy ( adoracja Irena Góra)

Dyżur w spowiedzi g. 20:00, g.21:00, g. 22:00, g. 23:00


WIELKA SOBOTA

Godz.8.00 Gorzkie Żale

Poświęcenie pokarmów co godzinę

Godz.9.00, Godz.10.00, Godz.11.00, Godz.12.00,  Godz.13.00

13.15 Sprzątanie i przygotowanie kościoła

Dyżur w spowiedzi po każdym poświęceniu pokarmów

15.00 -16.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO  zapraszamy wszystkich ,którzy nie będą uczestniczyli w liturgii

16.00-17.00  Rycerze Kolumba

17.00-18.00 Róże różańcowe kobiet (Halina Skórka)

18.00-19.00 Róże różańcowe męskie  (Jerzy Przybysławski)

Godz. 19.00 LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY .  Zabieramy ze sobą ze sobą świece.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Godz.7.00 PROCESJA  REZUREKCYJNA i MSZA ŚWIĘTA O GODZ.10.30 I GODZ.15.00.

Zapraszamy  Asystę liturgiczną i ceremoniarzy ,DSM, strażaków ,  osoby niosące baldachim, dziewczęta i panowie i panie do chorągwi i feretronów, Rycerzy Kolumba, szafarzy nadzwyczajnych komunii świętej  , dzieci , młodzież  i was drodzy.

W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Msze tylko do południa o godz. 7.00, 9.00 10.30