LITURGIA W. CZWARTKU GODZ.18.00, W PIĄTKU GODZ.18.00 I W. SOBOTY GODZ.19.00

Godz. 18.00 WIELKI CZWARTEK 

I MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ

a później przeniesienie P. Jezusa do ciemnicy i adoracja do 23.00

19.00-20.00  ul. Pagorek i Dąbrówka, os. Zaciszne

20.00-21.00 ul. Trakt Szczepanowski, ul. Skotnik, ul. Piłkarska, osiedle Rosówki,

ul. Floriana

21.00-22.00 ul. Na Podlesiu, ul. Miodowa , ul. Lipowa,  ul. Łucka, ul. Załętownia,

 ul. Parkowa

22.00-23.00 ul. Okulicka , ul. Szyszko Bohusza, Nad Uszewką, Dekarzy, ks. A. Kuźmy.

WIELKI PIĄTEK- PAMIĄTKA ŚMIERCI NASZEGO PANA

NIE MA W TYM DNIU MSZY ŚWIĘTEJ

Godz.8.00 droga krzyżowa Jana Pawła II – prowadzi ks. Proboszcz

9.00-10.00   Rycerze Kolumba

10.00-11.00 ul. Skotnik, ul. Trakt Szczepanowski,  klasa 1 i 2 i 3  z rodzicami

10.00 -11.00 ul. Pagorek i Dąbrówka,   klasa 6 i 7  

11.00-12.00 ul. Na Podlesiu, , klasa 8  spotkanie do s. bierzmowania 

12.00-13.00 klasa  1, 0 i przedszkole z rodzicami

 13.00.-14.00 ul. Miodowa,  klasa  4 i 5

14.00-15.00 ul. Łucka, ul. Załętownia, ul. Parkowa klasa 7

15.00 – 16.00 koronka do Bożego miłosierdzia zapraszamy wszystkich, co nie będą uczestniczyli w liturgii

16.00-17.00  róże różańcowe kobiet

17.00-18.00  róże różańcowe męskie

Godz.18.00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

1.Liturgia słowa i kazanie o krzyżu

2.Adoracja krzyża  na czas pandemii tylko pokazanie krzyża

3.Komunia święta

4.Przeniesienie P. Jezusa do grobu

Śpiew Gorzkich Żali i dalsza część adoracji krzyża przez wszystkich

Adoracja do  23.00

19.00-20.00  ul. Nad Uszewką,  os. Zaciszne

20.00-21.00 ul. Floriana , Piłkarska, os. Rosówki

21.00-22.00   ul. Okulicka

22.00-23.00 ul. Szyszko Bohusza, ul. Dekarzy,  ks. A. Kuźmy

WIELKA SOBOTA

Godz.8.00 Gorzkie Żale

Poświęcenie pokarmów co godzinę na  zewnątrz kościoła zg. z zaleceniami

Godz.9.00, Godz.10.00, Godz.11.00, Godz.12.00,  Godz.13.00,

13.30-15.00 przygotowanie kościoła -sprzątanie i dekoracja

15.00 -16 koronka do Bożego miłosierdzia zapraszamy wszystkich ,co nie będą uczestniczyli w liturgii

16.00-17.00  Rycerze Kolumba

17.00-18.00 Róże różańcowe kobiet

18.00-19.00 Róże różańcowe męskie 

Godz. 19.00 LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY .  Zabieramy ze sobą ze sobą świece.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Godz.7.00 PROCESJA  REZUREKCYJNA i MSZA ŚWIĘTA. , DODATKOWA O 9.00, GODZ.10.30 I GODZ.15.00.

Zapraszamy tylko asystę liturgiczną, strażaków, osoby niosące baldachim, dziewczęta i panowie i panie do chorągwi i feretronów, Rycerzy Kolumba, szafarzy nadzwyczajnych komunii świętej  i was drodzy.

W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY Msze tylko do południa  godz. 7.00, 9.00 10.30

Ponieważ limit w kościele wynosi 22 osoby , dlatego zostaną na czas triduum na zewnątrz wyniesione ławki ,bo na zewnątrz nie ma limitu. Proszę zachować dystans, maseczka obowiązkowo i dezynfekujemy ręce.  Nie wszyscy będą mogli uczestniczyć w liturgii dlatego zapraszamy usilnie na adorację przez cały dzień W. Piątku i W. Soboty  oraz na adorację wieczorną w Wielki Czwartek i w W. Piątek  zawsze do 23.00. Niech spotkanie z P. Jezusem eucharystycznym w tym trudnym czasie da nam wiele sił duchowych  i miłości Boga.

Podziękowania po procesji:

P. Bogu i Matce Najświętszej, wam wszystkim za rekolekcje i  spowiedź i uczestnictwo w nabożeństwach oraz adoracjach oraz dzisiejszej procesji. Dziękujemy  wszystkich , którzy  złożyli ofiary na złocenie. Dziękuje dekoratorom, organiści służbie liturgicznej naszym strażakom, Stowarzyszeniu oraz za zakupienie z własnych środków serwera, P. Rafałowi który prowadzi stronę parafialną  oraz szkole na ręce P. dyrektora za inscenizację drogi krzyżowej   zaangażowanie naszych dzieci i młodzieży , rycerzom Kolumba co uświetniają uroczystości i  wszystkim darczyńcom,  Niech P. Bóg wynagrodzi.