Dziś Przyszła niedziela to 2 niedziela miesiąca lutego inwestycyjna.
Msze święte o godzinie 7.00 , 10.30 i popołudniu o godzinie 15.00. Dziękuję za złożone ofiary , Bóg zapłać.
W tym tygodniu;

W poniedziałek wspominamy w liturgii świętej Scholastyki

We wtorek dzień chorego. Modlimy się za wszystkich chorych a sakrament przyjmą namaszczenia w czasie rekolekcji.

W środę zapraszam na nowennie do MBNP. Zapraszamy wszystkich.

W piątek świętych Cyryla i Metodego patronów Europy.

Przyszła niedziela to 6 niedziela zwykła. Msze święte o godzinie 7.00 , 10.30 i popołudniu o godzinie 15.00

Dziękuję za dbanie o czystość kościoła i zapraszam rodziny na sobotę na godzinę 8.00;.Przepraszam wziąłem złe dane teraz podaję właściwe. Zapraszam do sprzątania rodziny Jacka Koczwary, Moniki Baran, Agaty Klimek , Celiny Szczupał, Anny Szuba, Angeliki Woda.

Jest gość niedzielny zapraszam do czytania.

Msze święte od 9 do 16 lutego 2020r
Niedziela 09.02.2020.
Godzina 7.00 + Mieczysława Jarosza pierwsza rocznica śmierci z intencji córki Krystyny.
10.30 w 40 rocznicę ślubu józefy i Jerzego z intencji dzieci z rodzicami. Msza dziękczynno-błagalna.
15.00 + 45 rocznicę śmierci Franciszka synowca Wiktorii żony i synów.
godzina 7.00 +. Kazimierza Borowca od Joanny i Roberta Zachara.
KS Czesław odprawia+ Stanisława Góry w 7 d. Po pogrzebie.
Wtorek + Józefa Gładysza w pierwszą rocznicę śmierci.
Środa godzina 7.00 + Marii Pleszczyńskiej od Teresy i Władysława Pleszczyńskich
Godzina 17.00 + Marty i Juliana Pamułów Andrzeja syna.
Czwartek godzina 7.00 + Kazimierza Borowca od Sobolów z ulicy lipowej.
Piątek Godzina 7.00 + Czesława Boruty od Andrzeja i Anny Tomasik z Jasienia.
Sobota godzina 7.00 + Kazimierza Borowca od Cecylii i Ryszarda Łotra.
Niedziela 16.02.2020r.
Godzina 7.00 + Artura Barnaś a od siostry Joanny z rodziną
10.30 + w czwartą rocznicę śmierci Tadeusza Szczupała od żony dzieci i wnuków.
15.00 + Józefa Góry Stanisławy żony, Kazimierza syna

Odprawiają się Msze święte + Tadeusza Świerczka ks dr Piotr od poniedziałku do piątku
Oraz odprawiane jest 30 Mszy świętych + Stanisława Gładkiego odprawia ks. Adam na misjach.
Ks. Jan Jarosz odprawia Msze święte gregoriańskie w Gdańsku również za + Stanisława Gładkiego
Rozpoczynają się Msze święte od 01.02. do 1.03 + Stanisława Ciurusia od 31.01 do 1 marca w kościele Ojców Filipinów w Tarnowie.
KS. Prałat Czesław Szewczyk odprawia 5 Mszy świętych + 5 Mszy świętych+ Jana Wajdzika
KS. Kazimierz Borowiec odprawia Msze gregoriańskie + Artura Barnasia od czwartku 13 lutego do 14 marca.