Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych

Ze względu na pandemię. Msze święte 7:00 w kościele godzinie 10:30i różaniec za wypominanych Msza święta o godzinie 13.30 i różaniec za wypominanych.

Dziś zgodnie z zarządzeniem księdza biskupa ordynariusza czytamy apel Rady Stałej KEP, a po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, odśpiewanie suplikacji i modlitwa o pokój i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Msze święte w tym tygodniu:

Msze święte rano o 7:00 i popołudniu o godzinie 16:30 Msza święta i  różaniec za wypominanych.

W poniedziałek wypada Dzień Zaduszny. Msze święte w kościele o 7:00 wypominkami i po południu o 16:30 msza święta i różaniec za wypominanych

Przyszła niedziela to druga niedziela listopada niedziela inwestycyjna.

Msze święte w kościele o 7:00 10:30 14:30 różaniec za wypominanych o 15:00 Msza święta.

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej

Dziękuję za troskę o czystość kościoła i zapraszam następne rodziny w sobotę na godzinę 8:00 : Janiny Zalewskiej, Teresy Zalewskiej, Mirosławy, Katarzyny Wojciechowskiej, Marii Repeta, Edyty Maślanka Cecylii Kotra, Zofii Lis i, Marii Gibała.

Jest Gość Niedzielny zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych.

Msze święte od 1 do 8 listopada 2020

Niedziela  01.11.2020.

Godzina 7.00  +   Józefa Ciećko, Andrzeja Andreasika, Marty , Juliana Pamułów,  Andrzeja syna, Piotra i Bartosza wnuków.

Godzina 10.30  + Stanisława Gładkiego od Michała i Czesławy Szczecina.

Godzina 13.30 za wszystkich wiernych zmarłych.

Godzina 7:00 + Marii Gaczoł, Józefa Bazylego Gogoc

Godzina 10:30 + Janiny Sroga w 7 rocznica śmierci Jana męża, Stanisława syna.

Godzina 16.30 + Stanisława Gładkiego od Michała i Czesławy Szczecina.

Wtorek

Godzina 7:00 + Juliana Marty Pamułów,  Andrzeja, syna Michała i Marii Sudyków, Piotra Pamuły Bartosza wnuka.

Godzina 16:30 + Ireny Sobol Władysława i Magdaleny rodziców Władysława syna.

Godzina 7:00 + za dusze czyśćcowe

Godzina 16:30 +Mieczysława Jarosza Wiesława syna.

Godzina 7:00 +Salomei z morskiej w 17 rocznicę śmierci Marii siostry.

Godzina 16:30 +Jana Rudnika od żony.

Godzina 7:00 + Józefy Piwowarskiej w piątą rocznicę śmierci Edwarda męża

Godzina 16:30 +  w 9 rocznicę śmierci Janiny Sroga Jana męża i Stanisława syna.

Sobota godzina 7.00 + Tadeusza Świerczka z okazji urodzin.

Niedziela 08.11.2020.

Godzina 7.00  + Piotra Pluszyńskiego od żony z dziećmi i wnukami.

Godzina 10.30 +  Józefa Kubonia od Teresy z mężem

Godzina 15.00 + Janiny Sorota rocznica śmierci.

Trwają msze święte poza parafią.

1. Ks. Kazimierz w Meksyku z kapłanami za + Artura Barnasia 60 Mszy świętych i  77 Mszy Świętych za + Czesława Boruty oraz 60 Mszy świętych za + Kazimierza Borowca . (Od 22.09.)
  2. W Tarnowie zakończyły się  30 października msze gregoriańskie za Józefa Lisa  i Stanisławą Kwiatek
  3. Od 1 do 30 listopada trwają  Msze święte gregoriańskie w Tarnowie za + Edwarda Milewskiego.