Dziś  5 niedziela lipca .

Msze święte o 7:00 o 10:30 i po południu o 15: 00. Dziś czytamy list o trzeźwości. Odpust w Bielczy.

W tym tygodniu:

Msze święte przez cały tydzień z wyjątkiem środy o 7:00 rano. W środę o 18:00. Piątek o 7:00 rano i po południu o 18:00.

Spowiadamy przed pierwszym piątkiem miesiąca codziennie przed Mszami Świętymi a w środę o 17:00. Zapraszam was wszystkich oraz  młodzież i dzieci. Przyślijcie, aby mogły skorzystać z łaski Jezusa i sami skorzystajmy.

W poniedziałek wypada wspomnienie liturgiczne Świętego  Alfonsa Marii Liguoriego biskupa i dr kościoła

W środę zapraszamy na nowennę do MBNP .

W  czwartek wypada wspomnienie Świętego Jana Marii Vianneya patrona proboszczów. Modlimy się o powołania do służby Bożej.

W wypada pierwszy piątek miesiąca. Msze święte rano o 7:00 i po południu o 18:00. Wyjazd do chorych o godzinie 8:15.

Wypada pierwsza sobota miesiąca różaniec Fatimski – wynagradzający o 7:00

Przyszła niedziela to niedziela  sierpnia i adoracyjna.

Msze święte o 7:00 o 10:30 i po południu o 15: 00.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

Adrian Maślak parafia Bucze i Estera Boczarska parafia Uszew zapowiedź 1

Dziękuję za dbanie o czystość kościoła i zapraszam na sobotę na godzinę 8:00 rodziny; Barbary Barnaś, Teresy Hajduk, Krystyny Kuciel, Celiny Paciorek, Renaty Kania, Ewy Matys. Teresy Kania.

Jest gość Niedzielny zachęcam do czytania.

Modlimy się owoce V Synodu naszej diecezji;

Można zapisywać się już na pielgrzymkę pieszą do Częstochowy , która przejdzie przez Bucze  18 sierpnia o godzinie 7.00. zapraszamy młodych aby przeszli przynajmniej z Tarnowa do Okulic.

Msze święte od 31 lipca  do 7 sierpnia 2022

Niedziela 31.07.2022

Godz.7.00   + ks Józefa Pleszczyńskiego 21 rocznicę śmierci Salomei i Władysława rodziców.

Godz.10.30 + 40 rocznicę ślubu Haliny i Bogusława Msza dziękczynno-błagalna.

Godz.15.00 + Mieczysława Tatary i zmarłych z rodziny w 6 rocznicę śmierci.

Poniedziałek godz.7.00 + Wiktorii i Stanisława Świerczek ,Stanisława Tadeusza Józefa synów.

Wtorek godz.7.00  + Juliana i Marty Pamuła, Reginy i Kazimierza Mirkiewiczów i Bartłomieja wnuka

Środa godz.18.00 +  Emilii Gaczoł w 50 rocznicę śmierci i Władysława Gaczoła

Czwartek godz.7.00 + +ks. Prof. Władysława Piwowarskiego w 21 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Anny i Walentego rodziców.

Piątek godz.7.00  + Artura Barnasia

18:00 +Wandy  i Józefa  Cisaków od córki Elżbiety

Sobota godz.7.00 +Mariana Przybysławskiego w rocznicę śmierci żony Marii i zmarłych z rodziny.

Niedziela 31.07.2022

Godz.7.00   + 10 rocznicę śmierci Stanisława Przepiórki Anny żony i zmarłych z rodziny

Godz.10.30 + Ludwika Pleszczyńskiego pierwszą rocznicę śmierci od żony i dzieci.

Godz.15.00 + Stanisławy Góra rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny.

Ks. Leszek odprawił + Tadeusza Kubonia 13 Mszy Świętych.

Trwają msze święte za +Józefa Synowca gregoriańskie.( Do 09.08.)

Rozpoczynają się msze święte gregoriańskie za +Józefa Cisaka w Poznaniu