Dziś wypada 26 niedziela zwykła
Msze święte o godzinie 7.00, o 10.30 popołudniu o godz.15.00 Msza święta. Dziś Diecezjalny dzień modlitw o trzeźwość w Szczepanowie.

Msze święte codziennie o godzinie 17.30 popołudniu z nabożeństwem różańcowym od poniedziałku do soboty. Tylko w pierwszy piątek rano i wieczorem.
W poniedziałek czcimy św.Teresę od Dzieciątka Jezus
W poniedziałek wypada pogrzeb Edwarda Gaczoła. Wprowadzenie do kościoła o godz.13.30 różaniec święty i o godzinie 14.00 Msza święta pogrzebowa. Polecajmy go miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…
We wtorek wspominamy świętych aniołów Stróżów
W środę zapraszam na nowennę do MBNP o godzinie 17.30.00. Zapraszam dzieci klasy 3 przygotowującej się do 1 komunii świętej. Wypada spowiedź przed pierwszym piątkiem i przed odpustem. Dlatego będzie w środę od godziny 16.00 by kapłani mogli zdążyć na nabożeństwa.
Proszę o podwiezienie starszych i chorych. Proszę drogie mamy aby zadbały o dzieci i młodzież. Proszę abyście skorzystali ze spowiedzi. Po nowennie spotkanie celem rozdania 1 piątków dla młodzieży z klasy 3 gimnazjum, z klasy 8, oraz z klasy 4 i 5 oraz 6.
Wypada 1 czwartek wspominamy świętego Franciszka z Asyżu.
Wypada 1 piątek wspominamy świętą Faustynę Kowalską Msza święta o godzinie 7.00 rano i popołudniu o godzinie 17.30..Wyjazd do chorych o godz.8.00.
Wypada 1 sobota Po Mszy świętej różaniec . Spowiadamy przed i po Mszy świętej.

Zapraszam do sprzątania 8.00 rodziny; ,

Przyszła niedziela to 1 niedziela października. I nasz odpust ku czci przeniesienia relikwii świętego Stanisława.
Zapraszam dzieci do sypania kwiatów,chłopczyków do dzwoneczków, dziewczynki do feretronów, strażaków, panów do baldachimu oraz naszych rycerzy Kolumba .
Msze święte w porządku świątecznym; o godzinie 7.00, o godzinie 11.00 i popołudniu o godzinie 15.00. Sumę poprowadzi ks. Prałat Jan Panek, który w tym roku przeżywa 30 rocznicę kapłaństwa.
Jest Prasa katolicka; Gość Niedzielny zachęcamy do czytania.
Dziękuje wszystkim za pomoc w budowie parkingu dziękuję P.Bogu i Matce Bożej i św. Stanisławowi.
Dziękuję za piękne dziękczynienie po komunii P.Organiście, o co go bardzo prosiłem , aby P.Jezus był uwielbiony choć chwilę w naszych sercach, czyli by było dziękczynienie po komunii świętej.
Jeśli ktoś chce ofiarować kwiaty to chętnie przyjmiemy do kościoła.
Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam na sobotę na godzinę 8.00 rodziny: Jolanty Lamber, Władysławy Czajkowskiej, Krzysztofa Bruc, Władysławy Góra, Stanisława Sikory, Anny Wielgosz, Anety Borowiec,Bogdana Prokop, Anny Mendel, Krystyny Pasierb,Jadwigi Glonek,Bernadety Michałek. Będzie to sprzatanie przed odpustem w kościele, wokół i koło cmentarza dlatego więcej osób.

Msze święte od 30 września do 7 października

Niedziela 30 września 2018r.
Godz.7.00. + Adama i Magdaleny Boruty Kurtyki , Pawła wnuka, Stanisława Gemzy
Godz.10.30 w 18 rocznicę urodzin Jakuba . Msza dziękczynno błagalna.
Godz.15.00 + Dawida Boruty od Szkutelskich
Poniedziałek godzina 17.30 + Emila Kurtyki Pawła wnuka, Janiny i Stanisława Wyczesanych, Andrzeja syna.
Wtorek godzina 17.30 + za zmarłych z rodzin Kurtyków,Chruścielów, Martyków, Duchów, Wyczesanych.
Środa godzina 17.30 + Dawida Boruty od Krystyny Romana Pasierbów.
W czwartek godz.7.00 + w 36 rocznicę ślubu. Msza dziękczynno-błagalna.
Godzina 17.30 + Stanisława Lisa w 3 rocznicę śmierci Janiny żony z intencji córki Moniki z rodziną
Piątek godzina 7.00 + Józefy Borowiec
Godz.17.30 w 3 rocznicę śmierci Stanisława Lisa ,Janiny żony z intencji dzieci.
Sobota godz.17.30 + Ryszarda Witkowskiego od syna Ryszarda z rodziną
Niedziela 7 października 2018r.
Godz.7.00. + Adama i Magdaleny Boruty
Godz.11.00 + Piotra Pluszyńskiego od syna Adama
Godz.15.00 + w intencji Jakuba Synowca z okazji 18 rocznicy urodzin.
Intencje będą zamieszczone na stronie parafii.