Ogłoszenia parafialne i intencje Mszy Św. – 30.08.2020

Dziś  5 niedziela  sierpnia.

Msze święte o 7:00 rano, i o 10:30 i godzinie 15:00 Msza święta.

Msze święte w tym tygodniu:

Codziennie rano msze święte o godzinie 7:00   zaś w środę tylko popołudniu Msza święta tylko o godzinie  16.30.

We wtorek rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 8.00 zapraszam dzieci rodziców i wychowawców, pozostałych on -line.

W środę  . Msza Święta o godzinie 17.30 I po Mszy Świętej nowenna do MBNP. Od godziny 16.30 spowiedź przed 1 piątkiem miesiąca . Bardzo prosimy rodziców, aby wysłali swoje dzieci i sami skorzystali z łaski Pana Jezusa.

Wypada 1  czwartek miesiąca i modlimy się o powołania do służby w Kościele.

Wypada 1 piątek miesiąca Msze rano o godzinie 7.00 i popołudniu o godzinie 17.30. Po Mszach wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca P. Jezusa oraz akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Bożemu. Wyjazd do chorych rano od godziny 8.00. Ponad 20 chorych. Po Mszy świętej popołudniu spotkania dla klas 8, 7 i 6 .

Wyapada 1 sobota miesiąca . Msza z różańcem fatimskim wynagradzających o godzinie 7.00.

Przyszła niedziela to 1 niedziela adoracyjna września . Msze o 7:00 rano, o 10:30 i o godzinie 15:00 Msza święta.

Rozpoczyna swą działalność V Synod Diecezji Tarnowskiej dlatego materiały zostały wysłane pocztą w mail oraz link, aby każdy wpisał choć 1 propozycję dziękuję.

Zachęcam do sprzątania kościoła następujące rodziny w sobotę na godzinę 8:00 : Małgorzaty Musiał,  Natalii Pająk, Anny Boruta, Władysławy Cisak,Teresy Kula.

Jest Gość Niedzielny zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych.

Praca nad sanitariatami.  W poniedziałek ostatnie silikonowanie i  czekamy na podpięcie prądu.

Zgodnie z dekretem po wizytacji została pomalowana zakrystia i przedsionek zakrystii cena 1300 zł wypłacono.

Przyszła faktura na zapłacenie płytek 4200 zł oraz 3000 zł za same sanitaria .

Odpust ku czci przeniesienia relikwii św. Stanisława będzie w ostatnią niedzielę  września czyli 27.09.2020r. w naszej parafii.

Na Liban zebraliśmy 1040 zł i zostanie płacone jutro na Caritas.

Msze święte od  30 do sierpnia do 6 września 2020

Niedziela 30.08.2020.

Godzina 7.00 Msza święta dziękczynno-błagalna w 11 rocznicę ślubu Natalii i Pawła.

Godzina 10.30 + Zofii Pasierb w pierwszą rocznicę śmierci od rodziny Nowaków i Trystułów z Olchawy .Msza Święta w intencji dziecka chrzczonego Błażeja Jana Góry odprawia w Chile O. Leszek Zalewski o tej samej godzinie. I pozdrawia wszystkich serdecznie.                                                                                                                  Godzina 15.00 + Jana i Marii Ćwioro z intencji córki

Poniedziałek 7:00  + + Edwarda Milewskiego w  siódmy dzień po pogrzebie

Wtorek godzina 8.00 + o błogosławieństwo Boże na rozpoczęcie roku szkolnego i zmarłych pracowników szkoły

17.30 + Mariana Przybysławskiego.

Czwartek godzina 7.00   + Tadeusza Pamułów, Lidii i Kazimierza Mirkiewicz, Marty Juliana Pamułów, Bartosza i Piotra wnuków.

Piątek godzina 7.00 + Kazimiery Karaś od sąsiadów z  ul. Nad Uszewką

Godzina 17:30. +Andrzeja Chamielca ojca Edwarda i zmarłych z rodziny Lamotów.

Sobota godzina 7:00  +Marty Juliana Pamuła, Andrzeja syna ,Marii Michała Sudyki, Stanisława syna .

Niedziela  06.09.2020.

Godzina 7.00 w   2 różnice śmierci Tadeusza Szuby.

Godzina 10.30 + Mieczysława Jarosza i Wiesława.                                                                                                                    Godzina 15.00 + Edwarda Klimka

Trwają msze święte poza parafią.

1.Msze święte gregoriańskie za duszę Stanisławy Kwiatek ( od 14.08. do 12.09)

2.Msze gregoriańskie za duszę Józefa Lisa od 20.08. do 18.09)

3. Ks. Stanisław  w Chile odprawia  za + Janiny Szczupał  ( od 11 .08 do 29.08)

4. Ks. Kazimierz w Meksyku z kapłanami za duszę Franciszka Strąga,

Od poniedziałku rozpoczyna Msze Święte + Artura Barnasia.

Przekazałem po pogrzebie 30 intencji + Edwarda Milewskiego księdzu proboszczowi z Żdżar i 20 intencji Ks. Tadeuszowi Skura.