Dziś Niedziela Trójcy Świętej kończy się okres komunii świętej wielkanocnej. Mszę  święte w tym dniu będą w następujących godzinach o 7:00 dodatkowa o 9:00 o 10:30 i po południu o14.45 nabożeństwo majowe i o 15:00 Msza Święta.

W tym tygodniu:

W poniedziałek wypada święto Matki Bożej – Msze święte w naszej parafii o 7:00 o  i po południu o 17:30 i po Mszy Świętej ostatnie nabożeństwo majowe.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 17:30 z możliwością spowiedzi przed pierwszym piątkiem miesiąca  o godzinie 16:30.

W czwartek wypada uroczystość Bożego ciała oddajmy cześć Chrystusowi w Najświętszym Sakramencie. Msze święte o godzinie 7:00, o 10:00 po niej procesja do czterech ołtarzy, oraz Msza Święta o 15:00. Zapraszam was wszystkich dzieci dziwwczynki sypiące kwiaty, chłopczyków dzwoneczkami, rosnących feretrony chorągwie, baldachim, ministrantów lektorów, nadzwyczajnych szafarzy, strażaków, Rycerzy Kolumba. Wraz z całą parafią oddajmy cześć panu Jezusowi w Najświętszym Sakramencie za Jego obecność za jego największy dar dla kościoła i nas samych.  Na zewnątrz procesja do czterech ołtarzy Prosze o przygorowajie ołtarzy   1. Ołtarz u pani Stanisławy Sarlej. 2. Ołtarz u państwa Górów Stanisława i Ireny. 3. Ołtarz u państwa Gibałów Ryszarda i Lucyny. 4. Ołtarz u państwa Baniaków Mateusza i Angeliki oraz sąsiadów Katarzyny Przepiórka z mężem.

Czwartek o 15:00 chrzest Huberta Damiana Jasiak.

W piątek  Msze święte w oktawie Bożego ciała o siódmej rano i po południu o godzinie 17:30 z procesją wokół kościoła

W sobotę – Msza święta rano o 7:00 z litanią do Serca Pana Jezusa.

Ślub Łukasza Kleszcz i Anny Karoliny Gaczoł bedzie w sobotę o godzinie 14.00. życzymy młodej parze błogosławieństwa Bożego.

Przyszła niedziela w oktawie Bożego Ciała. Msze święte o 7:00 rano, o godzinie 9.00, 10:30   i o godzinie 15.00.

Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. Na zewnątrz procesja do czterech ołtarzy  1. Ołtarz u pani Stanisławy Sarlej. 2. ołtarz u państwa Górów Stanisława i Ireny. 3. Ołtarz u państwa Gibałów Ryszarda i Lucyny. 4. Ołtarz u państwa Baniaków Mateusza i Angeliki oraz sąsiadów Katarzyny Przepiórka z mężem.

Zapowiedzi przedmałżeńskie .

Krzysztof Lamber parafia Bucze , Agnieszka Hebda  parafia Szczepanow. Zapowiedź 3

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Dzis niedziela synodalna.  Dziękuję za współpracę.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny  w środę na godzinę 8.00 ; Joanny Ciuruś, Ewy Borowiec, Agaty Sianko, Jadwigi Motak, Klaudi Policht.

W sobotę na godzinę 8.00; Joanny Rachwalik, Teresy Borowiec, Zofii Ciuruś, Pajorów, Danuty Sarlej, Alicji Sarlej.

Jest Gość Niedzielny – .  zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych.

Spotkania:

7 czerwca  w poniedziałek egzamin o 16:00  egzamin do bierzmowania przeprowadzi z ramienia Kurii Diecezjalnej ksiądz proboszcz  z Bielczy. zapraszam rodziców pana dyrektora wychowawcę

Msze święte od 30 maja do 6 czerwca 2021

Niedziela – Uroczystość Trojcy Świętej 30.05.2021r.

Godzina 7.00 + Piotra Pluszyńskiego rodziców Zofii Józefa i brata Karola.

Godzina 9.00  + Juliana i Marty Pamuła , Andrzeja syna Piotra i Bartosza wnuków

Godzina 10.30  + Stanisława Lisa w 20 rocznicę śmierci żony Ireny i zmarłych z rodziny.

Godzina 15:00 20 rocznica ślubu Marii i Rafała Msza dziękczynno-błagalna

Godzina 7.00  + Józefa Cisaka i Wandy żony od syna Stanisława z rodziną.

Godzina 17.30 + Józefy Sarlej od wnuczki Gabrieli i Marceliny.

7.00  + Józefy Sarlej od syna Tomasza.

godzina 7.00 + Józefa Cisaka i Wndy żony od syna Czesława.

Godzina 17.30 +  Mieczysława Jarosza Wiesława syna.

Czwartek – uroczystość Bożego Ciała.

Godzina 7.00 +  Władysława Kani od rodziny Orlińskich.

Godzina 10.00. W rocznice śmierci Piotra Sarleja i Ani siostry

15:00 + Marię Chamielec ok. 30 dzień po śmierci od Jadwigi i Jana Ziębów.

Piątek godzina 7.00 + Barbary Pachniewskiej od mamy

Godzina 17.30  + rocznice śmierci Stanisławy Kania, Stanisława męża.

Sobota – godz.7.00 +  Anny wolsza od wnuka Jana z Oliwią.

Niedziela 06.06.2021

Godzina 7:00+ Stanisława Ciurusia od wnuków Kamila i Natalii i Patrycji.

Godzina 10:30 + Dominiki Kania od najbliższych.

Godzina 15:00 + Edwarda Gładkiego w 30 rocznicę śmierci od córki  z rodziną.

Trwają Msze święte za +  Józefa Kubonia  i za +  Barbary Pachniewskiej.