Dziś pierwsza niedziela adwentu.

Msze święte  w kościele o godzinie 7:00 10:30  o 15:00 Msza święta.

Rozpoczynają się roraty w kościele te piękne nabożeństwa które poprzedzone są godzinkami ku  czci Matki Bożej .

Msze święte w tym tygodniu:

Msze święte rano o godzinie 16:30  a w  1 piątek rano i popołudniu i w 1 sobotę o godzinie 7:00.rano.

W środę o  godzinie 16:30. Msza święta po niej nowenna do MBNP.

Wypada pierwszy piątek miesiąca dlatego spowiadamy przez cały tydzień. Z powodu pandemii nie ma wyjazdu do chorych.

Msze święte w pierwszy piątek o 7:00 rano i o 16:30 po południu

Przyszła niedziela to 2 niedziela Adwentu.

Msze święte w kościele o 7:00 10:30 i o godzinie 15:00 Msza święta.

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej

Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny w sobotę na godzinę 8:00 :  Lucyny Gładkiej, Renaty Gaczoł, Krystyny Jarosz, Doroty Lachor, Anny Rudnik.

Jest Gość Niedzielny zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych!

Do tych dzieci którzy nie mogą uczestniczyć w roratach i wszystkich zapraszamy do uczestnictwa online.

W sobotę nasz ksiądz biskup obchodził rocznicę konsekracji polecajmy go opiece Bożej. Zdrowaś Maryjo…

Msze święte od 29 listopada do 6 grudnia  2020

Niedziela 29. 11.2020.

Godzina 7.00    + Stanisławy Kwiatek od    córki Marii.

Godzina 10.30 +  Józefa Gładysza , żony Marii, córki Krystyny.

Godzina 15.00 + Anny Gibała w 17 rocznicę śmierci.

Godzina 16:30 Heleny Gemza w rocznicę śmierci Jana męża i syna Stanisława

Wtorek

Godzina 16:30 + Krystyny i Stanisława Szczupał córkę Marię Baniak ,  męża Tadeusza , syna Stanisława , 2 żonę Magdalenę, Ewy Barnaś , Jolanty Urbańskiej

Środa-godzina 16.30 + Aleksandra Cierniaka od Cecylii i Stanisława Maślak

Czwartek  godzina 16:30 + Z podziękowaniem za łaski  z prośbą o dalsze błogosławieństwo MBNP

1 Piątek godzina 7:00 + Aleksandra Cierniaka od Józefa i Jiriny Zachara

Godzina 16.30   + Stanisławy Kwiatek od córki Marii.

Sobota godzina 7.00 + Aleksandra Cierniaka od  Marii i Franciszka Zachary

Niedziela 06. 12.2020.

Godzina 7.00    + Stanisławy Kwiatek od  wnuczki Gabrysi

Godzina 10.30 +  W 5 rocznicę śmierci  Stanisława Mizery.

Godzina 15.00 +  Edwarda Chamielca , Andrzeja syna, i zmarłych z rodziny Chamielców

Trwają msze święte poza parafią.

1. Od 1 do 30 listopada trwają  Msze święte gregoriańskie w Tarnowie za + Edwarda Milewskiego.
  2. + Stanisława Pleszyńskiego odprawiane są w Zabawie 10 i 18 miesiąca , i ks. Andrzej Szczupał odprawia od zeszłego tygodnia w jego intencji

Będę przekazywał kapłanom intencje w tym tygodniu i ogłaszam w  drugą niedzielę adwentu.