Ogłoszenia parafialne i intencje Mszy Św. – 29.03.2020

Dziś 5 niedziela Wielkiego Postu. Msze święte o 7:00 10:30 i 12.00 transmisja drogi krzyżowej z naszego kościoła parafialnego i po południu o 14.30 transmisja Gorzkich Żali bez udziału wiernych z naszego kościoła, zaś  o godzinie 15:00 Msza Święta.

Msze święte o 7:00 rano a po południu już o 18:00 ze względu na zmianę czasu.

W środę Msza święta o godzinie 18:00  z nowenną do MBNP również zachęcamy do uczestnictwa przez Media transmisji z naszego kościoła parafialnego. Chcę dać możliwość spowiedzi przed pierwszym piątkiem konfesjonale przed nabożeństwem o 16:00. Dla tych zaś, którzy się boją zarażenia z powodu koronawirusa będę spowiadał przed wejściem bocznym do kościoła w tym przedsionku. Będzie można tam się wyspowiadać, a ja za drzwiami szklanymi udzielę rozgrzeszenia. Komunię świętą podam przez zakrystię. Taki rodzaj spowiedzi bezpiecznej chodź nietypowej będę prowadził także przez cały wielki tydzień,  aby wszyscy w sposób bezpieczny  skorzystali z sakramentu pokuty w ten sposób przygotowując się na święta Wielkanocy. Przed Mszą świętą  spowiadam w konfesjonale zachowując oczywiście odpowiednią liczbę osób a po Mszy świętej będę spowiadał w kaplicy bocznej dla tych, którzy się boją zarażenia.

Wypada pierwszy czwartek miesiąca modlimy się powołania do służby Bożej.

Wypada pierwszy piątek miesiąca Msze święte o 7:00 rano a po niej transmitowana droga krzyżowa  i po południu o 17:30 droga krzyżowa i 18.00 Mszą święta. Zgodnie z dekretem biskupa nie na wyjazdu do chorych . Mają przyjąć komunię świętą duchową.

W piątek spowiedź od 6.30 do 8.00 i po południu od 17:00 do 18:00 i jeśli będzie potrzeba także po mszy świętej. Oprócz wyznaczonych godzin w piątek będę spowiadał w ciągu dnia bardzo proszę zadzwonić, będzie podany telefon do księdza komórkowy i wtedy podejdę do spowiedzi do bocznej kaplicy.  Aby korzystać z bocznej kaplicy trzeba oczywiście odkazić ręce i wszystkie elementy , które  dotykaliśmy  środkiem dezynfekującym będziesz tam umieszczony. Dziękuję za zrozumienie.

Wypada pierwsza sobota miesiąca, Msza święta a po niej różaniec fatimski.

Przyszła niedziela to  niedziela Palmowa

Msze święte o 7:00 10:30 i 12.00 transmisja drogi krzyżowej z naszego kościoła parafialnego i popołudniu o 14.30 transmisja Gorzkich Żali bez udziału wiernych czyli tylko 5 osób plus kapłan  z naszego kościoła i o godzinie 15:00 Msza Święta.

Zgodnie z dekretem księdza biskupa w kościele ma być nie więcej niż 5 osób, ale możemy transmitować nabożeństwa i łączyć się duchowo z  naszym kościołem do czego was serdecznie zachęcam.

Zachęcam do adoracji Najświętszego Sakramentu zachowując wymagane pięć osób w kościele i odpowiednią odległość.

Każdego dnia o 20:30 łączmy się modlitwą różańcową o ustanie pandemii.

Konkurs palm drogą internetową organizuje Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bucze.

Msze święte od  29 marca do  5 kwietnia 2020 r.

Niedziela 29.03.2020r.

Godzina 7.00 + Magdaleny i Stanisława Barnaś

Godzina 10.30 +  Jana Lisa w czwartą rocznicę śmierci.

15.00 +  Stanisława Witkowskiego w pierwszą rocznicę śmierci.

Poniedziałek godzina 7.00 + Janiny Koczwara w 3 rocznicę śmierci  Antoniego męża, Zygmunta syna.

Wtorek godzina 7:00 + Marii Pleszczyńskiej

Środa  7.00  za dusze w czyścu

godzina 18.00  +Marii Pleszczyńskiej.

Czwartek godzina 7.00  + Janiny Matys

Piątek godzina 7.00 za duszę Janiny Matys

Godzina 18.00  + Marii Pleszczyńskiej

Sobota godzina 7.00 +  Kazimierza Borowca od żony z dziećmi i rodzinami.

Niedziela 05.04.2020r.

Godzina 7.00 + Andrzeja Andrasika i Józefa Ciećko

Godzina 10.30 +  Kazimierza Góry i rodziców, Józefa i Stanisławy.

15.00 + Piotra Pluszyńskiego w czwartą rocznicę śmierci od żony z dziećmi.

Trwają Msze święte

1/ KS. prof. Kazimierz Wolsza odprawa za + Stanisława Góry.

2/ Od  1  do 30 marca odprawiają się Msze święte gregoriańskie w Tarnowie za dusze świętej pamięci Patryka Czachora. Zakończenie w poniedziałek.

3/ rozpoczynają się Msze święte za Janinę Matys