Dziś wraz całą parafią przeżywamy wizytację kanoniczną J.E ks. bpa dr Stanisława Salaterskiego. Polecamy jego posługę w naszej parafii oraz w naszym dekanacie i diecezji. Witamy Cię Pasterzu i pobłogosław nam;  naszym rodzinom, dzieciom, młodzieży, starszym oraz wszystkim naszym zmaganiom o dobro każdego dnia w tym dobro Kościoła i Ojczyzny.

Msze święte w porządku zwykłym  o godzinie 7.00, 10.30 i popołudniu o godzinie 14.30 nabożeństwo różańcowe i o godzinie 15.00 Msza święta.

Zapraszam na  ostatnie  nabożeństwa różańcowe . Bądźmy wszyscy, abyśmy przez różaniec wypraszali łaski u Pana jak Maryja która zachęcała w Fatimie „odmawiajcie codziennie różaniec”.

Dziękuję za waszą obecność na różańcu całych rodzin i za piękne triduum przed przyjazdem ks. Biskupa . Dziękuję dr Piotrowi Paskowi za przygotowanie parafii i na wizytację oraz  spowiedź przed wizytacją.

W środę zapraszam na Mszę Świętą po niej na nowennę do MBNP i różaniec.

W piątek wypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godzinie 7.00, 10.30 i na cmentarzu o godzinie 13.30 z wypominkami za zmarłych i różańcem świętym. Ofiary przeznaczamy na cmentarz parafialny.

W sobotę wypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

Msze święte o godzinie 7.00, 10.30 z procesją na cmentarz różańcem i wypominkami za zmarłych i popołudniu o godzinie 17.00 Msza święta a po niej różaniec z wypominkami w kościele.

Przyszła niedziela to 1 niedziela miesiąca adoracyjna . Ofiary przeznaczamy jak zawsze z 1 niedzieli do Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

Dziękuję  za sprzątanie i zapraszam kolejne rodziny osiedle Słoneczne w sobotę o godzinie 8.00 ;

Trwają prace przy budowie sanitariatów dla naszej parafii. Dziękuję tym, którzy się zaangażowali i za ofiary.

Dziękuję  za pracę  przy cmentarzu

Jest Gość Niedzielny zachęcam do nabycia obecna cena to 6 zł.

Msze święte od 27 października  do 1 listopada 2019 R.

Niedziela 27.10.2019r.
Godzina 7.00 w 4 rocznicę śmierci Józefa Baniaka, Władysławy i Ireny Wielgosz
Godzina 10.30 + Tadeusza Szczupała od żony z dziećmi.
Godzina 15.00 + Edwarda Klimka w 12 rocznicę śmierci z intencji rodziny.

Poniedziałek godzina 7.00. + Kazimierza Borowca od Bogusława Góry.
Godzina 17.00 + Władysława Kopacza od Doroty i Zygmunta Leńczyk.

Wtorek godzina 7.00 + Salomei i Stanisława Cisak, Tadeusza i Stanisława synów, Wiktorii i Jana Zachara i Stanisława syna .
Godzina 17.00 + Czesława Boruty od chrześnicą Benadety z rodziną

godz.7.00 + Patryka Czachora od Józefa i Jiriny Zachara.
Godzina 17.00. + Mieczysława Jarosza od Bogumiły i Stanisława Gładkich.

Czwartek godzina 7.00 + Kazimierza Borowca od Teresy i Jana Boraców.
Godzina 17.00 + Władysława Kopacza od rodziny Leńczyk

Piątek UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 01.11.2019r.
Godzina 7.00 + Józefy Kobyłeckiej od syna Władysława z żoną.
Godzina 10.30 + Ireny Boruta , Józefa męża
Godzina 13.30 na cmentarzu + KS. Ignacego Piwowarskiego w 2 rocznicę śmierci.

1 listopada rozpoczynają się Msze św. + Patryka Czachora Miejsce Piastowe ks. Jan Seremak Trwają msze święte + Stanisława Witkowskiego i gregoriańskie + Janiny Borowiec

Sobota WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 02.11.2019R.
godzina 7.00 + Ireny Sobol od męża,dzieci i wnuków.
Godz.10.30 + Zofii Jarosz od Heleny i śp Mieczysława Jarosza
Godz.17.00 + Józefa Gładysza od siostry Heleny Majerowicz