Ogłoszenia parafialne i intencje Mszy Św. – 27.09.2020

Dziś w niedzielę przeżywamy odpust ku czci przeniesienia relikwii Świętego Stanisława ze skałki na Wawel.

Msze o 7:00 rano, suma o 11:00 i o godzinie 15:00 Msza święta popołudniowa.

Dziękuję dzisiaj ojcu za piękne słowo Boże które do nas skierował i zapraszam na kolejnym dni przygotowania do misji świętych  w naszej parafii.

Msze święte w tym tygodniu:

Codziennie rano msze święte o godzinie 7:00 , zaś w środę tylko popołudniu Msza święta tylko o godzinie  17.30.

W środę  . Msza Święta o godzinie 17.30 po mszy świętej w nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy. Spowiadam godzinę przed Mszą świętą.

Od czwartku rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe polecamy wszystkich i zapraszamy dzieci młodzież was rodziny starszych całą naszą parafię prośmy matkę Bożą w naszych intencjach i o pokój na świecie. Szczególnie przez święty różaniec tą umiłowaną modlitwę Maryi prośmy także o wiarę  w naszych sercach.

Wypada pierwszy piątek miesiąca msze święte rano o 7:00 i po południu o 17.30 i po niej różaniec. Wyjazd do chorych od 8:00 rano. Po mszy świętej popołudniowej spotkanie z klasą 6,7 i 8.

Wypada 1  sobota miesiąca . Po. Mszy Świętej nabożeństwo różańcowe rano  o  godzinie 7:00

Przyszła niedziela adoracyjna to pierwsza niedziela miesiąca października msze święte 7:00 10:30 i o godzinie 14:30 nabożeństwo różańcowe i o 15:00 Msza Święta. Zmiana tajemnic różańcowych o godzinie 7:00.

Rozpoczął swą działalność V Synod Diecezji Tarnowskiej dziękuję za wpisane dane.

Zachęcam do sprzątania kościoła następujące rodziny w sobotę na godzinę 8:00 : zapraszam

Rodziny ; Bożeny Góra Bogumiły Gaczoł, Jolanty Baniak, Barbary Baniak Marii Lis i Pauliny Lis. Dziękuję tym, którzy sprzątali w kościele i na cmentarzu serdeczne Bóg zapłać.

Jest Gość Niedzielny zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych.

Dziękuję za pracę nad  budynkami gospodarczymi ich odnowieniem dziękuję tutaj państwu Lisom Zacharom, P.Borowcowi i Bocianowi.

Dziś otwarte zostają sanitariaty dziękuję wszystkim którzy pomagali oraz panu Ciurusiowi  który nadzorował całość prac dziękuję za piękną pracę.

Dziękuję którzy pomagają zorganizowaniu nowych  witraży mam Józefowi Baniakowi.

Dziękuję za piękny udział w procesji wszystkim.

Dziś po sumie odpustowej organizatorzy zapraszają nas na spróbowanie wyrobów przygotowany przez koło gospodyń wiejskich.

Msze święte od 27 września do 4 października 2020

Niedziela  27.09.2020.

Godzina 7.00  + Andrzeja Andrasika i Józefa Ciećko.

Godzina 11.00 +     w pierwszą rocznicę śmierci Marii Pleszczyńskiej                                                                                                          Godzina 15.00 + Józefa Pluszyńskiego i Zofii żony i synów Piotra i Karola.

O . Misjonarz

Godzina 7.00 + Edwarda Milewskiego  od syna Stanislawa z żoną Danuta

10.30. + Edwarda Milewskiego Od wnuczki Joasi z mezem

15.00 + Edwarda Milewskiego  Od syna Janusza i Doroty Poniedziałek 7:00  + Stanisława Pleszyńskiego od wnuków Dawida, Nikodema i Jana.

Wtorek godzina 7.00 + Stanisława Pleszyńskiego od syna Eliasza z żoną Patrycją i wnuczką .

Środa

17.30 + w piątą rocznicę śmierci Stanisława Lisa Janiny żony od córki Moniki z rodziną.

Godzina 17.30 + Władysława Kopacza od żony i dzieci z okazji 80 tych urodzin.

Piątek godzina 7.00 + w 50 rocznicę śmierci Jana Rogoża i zmarłych z rodziny.

Godzina 17.30 Antoniego Bilariusza  w rocznicę śmierci Marii żony.

Sobota godzina 7:00  w rocznicę ślubu Teresy i Jana z podziękowaniem za łaski z prośbą o dalsze łask i błogosławieństwo.

Niedziela  04.10.2020.

Godzina 7.00  + Ireny sobol od męża i dzieci.

Godzina 10.30 o  błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Haliny.

Godzina 15.00 + Józefa i Janiny Radeckich.

Trwają msze święte poza parafią.

1. Ks. Kazimierz w Meksyku z kapłanami za + Artura Barnasia 60 Mszy świętych i  77 Mszy Świętych za + Czesława Boruty oraz 60 Mszy świętych za + Kazimierza Borowca . (Od 22.09.)
  2. W Tarnowie rozpoczynają się od 1 października msze gregoriańskie za Józefa Lisa  i Stanisławą Kwiatek