Dziś 3 niedziela zwykła i zarazem synodalna.  Msze święte o godzinie 7.00 , 10.30 i popołudniu o godzinie 15.00.Tematem niedzieli synodalnej jest;  PARAFIA TERYTORIALNA A PERSONALNA TROSKA JEJ WŁASNEGO PASTERZA

Spowiadam zawsze przed nabożeństwami i przed 1 piątkiem miesiąca.

We wtorek wspominamy w liturgii świętego Tomasza z Akwinu dr-a Kościoła

W środę zapraszam na nowennie do MBNP. Zapraszamy wszystkich. W liturgii czcimy rocznicę poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.

W piątek wspomnienie liturgiczne św. Jana Bosko

W sobotę wypada 1 sobota miesiąca i nabożeństwo fatimskie z różańcem.

Przyszła niedziela to 1 niedziela miesiąca lutego adoracyjna. Wypada święto ofiarowania Pańskiego. Na każdej Mszy świętej poświęcenie świec.  Modlimy się za wszystkie osoby konsekrowane. Czytamy list na dzień życia konsekrowanego. Msze święte o godzinie 7.00 , 10.30 i popołudniu o godzinie 15.00.

Dziękuję za dbanie o czystość kościoła i zapraszam rodziny na sobotę na godzinę 8.00;. Józefy Łoboda, Haliny Antosz, Judyty Florek, Barbary Łoboda, Kazimierza Rysiewicza, Cecylii Maślak, Kingi Golis Barbary Prokop, Anety Żurek, Zofii Zachara, Barbary Migdał.

W tym tygodniu została wprawiona brama duża przez Pana Wodę z Mokrzysk wymaga tylko podłączenia elektrycznego.

Msze święte od 26 stycznia do 2 lutego 2020r

Niedziela 26.01.2019.

Godzina 7.00 + Janiny Borowiec od wnuka Jakuba z rodziną.

10.30  Z okazji dnia babci i dziadka+ Ireny Soból, Marii i Józefa Rysiewicz od Karola ,Dagmary, Klaudii.

15.00 + Stanisława Ciurusia od Cecylii Szatkowskiej.

godzina 7.00 w Władysława Kopacza od sąsiadów Romana i Krystyny Pasierbów.

Wtorek + Zofii Pasierb od sąsiadów z ulicy Lipowej.

Środa godzina  7.00 + Marii Pleszczyńskiej od syna Mirosława z rodziną

Godzina 17.00 + Janiny Borowiec od Marii i Ignacego Lis

Czwartek godzina 7.00 + Jana Zachary od Danuty i Alfreda Baniaków

Piątek Godzina 7.00 + Zofii Pasierb od Marii i Józefa Synowiec

Sobota godzina 7.00 + Jana Zachary od Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Bucze

Niedziela 26.01.2019.

Godzina 7.00 + Marii Pagacz

10.30  + Zofii Pasierb od Katarzyny Pasierb

15.00 + Stanisława Ciurusia od Włodzimierza Cieślika z żoną

Odprawiają się Msze święte +    Tadeusza Świerczka   ks dr Piotr od poniedziałku do piątku

Oraz odprawiane jest  30 Mszy świętych  +  Stanisława Gładkiego odprawia ks. Adam na misjach.

Rozpoczynają się Msze święte + Stanisława Ciurusia od 31.01 do 1 marca w kościele Ojców  Filipinw w Tarnowie.

KS. Prałat Czesław Szewczyk odprawia 5 Mszy świętych + Ireny Soból i 5 Mszy świętych+ Jana Wajdzika

KS. Stanisław w Tarnowie ul pszenna odprawił 10 Mszy św. + Jana Wajdzika. Pozostałe przekazuję KS Tadeuszowi Skura.