Dziś Niedziela 17 Niedziela zwykła i inwestycyjna. Msze  święte  następujących godzinach o 7:00 , 10:30  i  po południu o  15:00 Msza Święta. Dziś niedziela synodalna. Ofiary są przeznaczone są na poszkodowanych przez powodzie.

Z okazji świętego Krzysztofa błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Dlatego też poświęcenie będzie każdego samochodu przejeżdżającego przy wyjeździe koło dzwonnicy  po Mszy świętej. Prosimy o podjeżdżanie zarówno od strony parkingu jakich drogi poświęcimy samochody a  przy okazji można złożyć ofiarę dla misjonarzy miva Polska.

W tym tygodniu:

W poniedziałek św Joachima i Anny rodziców Najświętszej Marii Panny.

W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00.

W czwartek Świętej Marty wspomnienie.

W sobotę wspomnienie Świętego Ignacego z Loyoli. Wspominamy modlimy się za księdza Ignacego.

W sobotę ślub o 15:00 Michała Mikietyn i Jadwigi  kruszyńskiej życzymy młodej parze błogosławieństwa Bożego

Przyszła niedziela 18 niedziela zwykła i adoracyjna zmiana tajemnic różańcowych na sierpień.

Msze święte o 7: 00 , o 10:30 i popołudniu o 15:00 Msza Święta.

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Modlimy się w intencji owoców V synodu.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny  w sobotę na godzinę 8.00 ; na kościół – Grażyny Czaja, rodzinę Raszewskich, Renaty Zachara, Teresy Przybysławskiej, Bożeny Rysiewicz, Sylwii Niedzielskiej. Panie które sprzątają wyznaczają kolejne rodziny. Chciałem podziękować poprzedniej grupie za piękną pracę i pielęgnacja i podcięcie krzewów przy cmentarzu.

Na cmentarzu; Agnieszki Świerczek, Anny Niedzielskiej, Bożeny Góra, i Bogumiły Gaczoł.

Jest Gość Niedzielny – Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych.

Ostatnio na potrzeby kościoła złożyli.

1.Teresa Józef Żurek 200 zł

2.Mirosław i Małgorzata w Pleszczyńscy 200 zł

Msze święte od 25 lipca do 1 sierpnia 2021

Niedziela 25.07.2021r.

Godzina 7.00  +Piotra Pluszyńskiego od córki Jadwigi.

Godzina 10.30  + Anny Koczwara z okazji imienin.

Godzina 15.00  + Artura Barnasia w drugą rocznicę śmierci.

Poniedziałek Godzina 7.00  + Anny Józefa Chruściel Lukrecji Wawrzyczek.

18.00  około 7 dzień po śmierci Jana Pleszczyńskiego od syna Mirosława i żony Małgorzaty i syna Aleksandra.

Wtorek Godzina 7.00  + Janiny Matiz od syna Józefa z żoną.

godzina 7.00 Za dusze czyśćcowe.

Godzina 18.00  + Ireny Sobol od męża

Czwartek  godzina 7.00 + Alojzego i Anny Góra.

Godzina 7.00

+ Mariana Przybysławskiego w rocznicę śmierci Marii żony

Godzina 18.00 + Piotra Wierciaka 30 dzień po śmierci od najbliższej rodziny.

Sobota – godz.7.00 + Anny Józefa Wolszów Mirosława Łobody

Niedziela 01.08.2021r.

Godzina 7.00  + Józefa Kani od syna Filipa

Godzina 10.30  + Mieczysława Tatary 5 rocznicę śmierci od żony i dzieci.

Godzina 15.00  + Janiny i Franciszka Borowców