Dziś 25 niedziela  zwykła. Msze św. o godzinie 10.30 i o  godzinie 15.00 Msza święta. Diecezjalna pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym za grzechy przeciwko trzeźwości. Zbliżają się wybory do rad parafialnych jest  wystawiony koszyk i  karteczki do wrzucania kandydatów do nowej rady parafialnej.

W tym tygodniu:

Msze święte w tym tygodniu o godzinie  7.00 rano a  w środę o godzinie 18.00

W poniedziałek  wspominamy świętego  Władysława z Gielniowa.

W środę   św. Wincentego a Paulo  zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00..

Po nabożeństwie spotkanie Proboszcza z klasą 3 gimnazjum przygotowującą się do bierzmowania z rodzicami.

W czwartek  wspominamy w liturgii świętego Wacława.

W piątek świętych archaniołów : Michała, Gabriela i Rafała.

W sobotę wypada  spowiedź przed odpustem   o godzinie 9.00-10.00 zapraszamy dzieci , młodzież,  starszych od godziny 17.00. Bardzo proszę rodziców aby zatroszczyli się o dobro duchowe swoich dzieci i przysłali je do spowiedzi. Skorzystajmy wszyscy.

Przyszła niedziela to 1 niedziela października.  Porządek świąteczny o godz. 7.00 suma o godz.11.00 i popołudniu 14.30 różaniec i 15.00 Msza święta. Wypada odpust ku czci Przeniesienia relikwii św. Stanisława. Uroczystą sumę  o godzinie 11.00poprowadzi i słowo Boże wygłosi ks.  Prałat Józef Mróz  z Borowej k. Mielca, który w tym roku obchodzi jubileusz 50 lecia kapłaństwa. .Zapraszamy służbę liturgiczną, młodzież i dzieci, niosących feretrony i chorągwie , baldachim  oraz  braci strażaków  oraz Rycerzy Kolumba aby mogli się pięknie zaprezentować  oraz dzieci sypiące kwiaty i chłopczyków z dzwoneczkami to bardzo piękne jak te dzieci włączają się i z radością chwalą P. Jezusa. Niech dziewczęta ze sobą się porozumieją aby wszystkie feretrony zostały wzięte.

Dziękuję za sprzątanie  kościoła i  zapraszam rodziny na sobotę  godz. 10.00. W związku z wieloma wątpliwościami proszę zastosować się do wymagań jakie stawia nam nowoczesna posadzka zgodnie z ochroną konserwacji kamienia. Oraz uwzględnić także prace przy obejściu kościoła, a zwłaszcza przed odpustem.

Rodziny ; Katarzyny Witkowskiej, Moniki Kozłowskiej, Marii Rysiewicz, Bożeny Przybysławskiej, Anny Witkowskiej, Jacka Koczwary, Moniki Baran, Pani Klimek, Celiny Szczupał, , Anny Szuba, Józefa Szuby.

Jest Gość Niedzielny zapraszamy do lektury.

Podziękowania:

Serdecznie dziękuję za wasze  ofiary na cele ogrodzenia.

od 24 września do 01 października

NIEDZIELA  24.09.2017r.

Godz.7.00 + Józefa  Fiut w 23 rocznicę śmierci  rodziców  Juliana i Zofii Pajor brata Michała

Godz.10.30  + Marii Rysiewicz w 8 rocznicę śmierci, Józefa męża,Stanisława  syna

Godz.15.00 + Sylwestra Smulskiego i Kazimierza

Poniedziałek godz.7.00 + Stanisława Srogi  od Jerzego z rodziną

Wtorek  godz.7.00 + Wiesławy Gój od Zofii Kubala

Środa godz.18.00 + Michała i Genowefy Gaczoł, Józefa Barnasia

Czwartek  godz. 7.00 +Kazimiery Lis z intencji  Rady Parafialnej

Piątek  godz.7.00   + Stanisława Lisa od rodziny Ciemięgów w 2 rocznicę śmierci

Sobota godz.7.00 + Stanisława Lisa od rodziny Pęcaków w 2 roczn. śm.

NIEDZIELA  01.10.2017r.

Godz.7.00 + Dominiki Kania

Godz.11.00  W 18 rocznicę urodzin Alberta . Msza dziękczynno – błagalna

Godz.15.00  +Stanisława Lisa  od wnuka Andrzeja z rodziną w 2 roczn śm.

Ks. Ignacy –senior

Odprawia  Msze gregoriańskie  + Ireny Sobol

24.09 .2017 NIEDZIELA godz.7.00 zakładu pracy córek Cecylii i Teresy

Godz.10.30 + Józefa Gibały  w rocznicę śmierci i Rafała syna