Dziś Mszę  święte w tym dniu będą w następujących godzinach o 7:00 dodatkowa o 9:00 o 10:30 i po południu o14.45 nabożeństwo majowe i o 15:00 Msza Święta.

W tym tygodniu:

Msze święte rano o 7:00 i po południu o godzinie 17:30 po Mszy świętej nabożeństwo majowe. Zapraszamy na nabożeństwa majowe zmobilizuj my się aby sposób szczególny oddać cześć Matce Bożej znaleźć czas dla Pana Boga.

W poniedziałek wypada święto Matki Bożej – Matki Kościoła. Msze święte w naszej parafii o 7:00 o 9:00 i po południu o 17:30.

W czwartek wypada święto Jezusa Chrystusa najwyższego i wiecznego kapłana . Pielgrzymka kapłanów do Tuchowa.

W poniedziałek  klasę 7:00

We wtorek klasę 6

W środę was wszystkich i klasę  5

W czwartek klasę 4 i 3

W piątek klasę pierwszą i drugą i przedszkole.

W piątek wypada święto św. Macieja

Przyszła niedziela to uroczystość Trójcy Przenajświętszej.Kończy się czas komunii świętej wielkanocnej. Msze święte o 7:00 rano, o godzinie 9.00, 10:30   i o godzinie 15.00.

Zbliża się uroczystość Bożego ciała. Na zewnątrz procesja do czterech ołtarzy  1. Ołtarz u pani Stanisławy Sarlej. 2. ołtarz u państwa Górów Stanisława i Ireny. 3. Ołtarz u państwa Gibałów Ryszarda i Lucyny. 4. Ołtarz u państwa Baniaków Mateusza i Angeliki oraz sąsiadów Katarzyny Przepiórka z mężem.

Zapowiedzi przedmałżeńskie .

Krzysztof Lamber parafia Bucze , Agnieszka Hebda  parafia Szczepanow. Zapowiedź druga.

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Dziękuję za współpracę.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny w sobotę na godzinę 8.00; Bogusława Prokopa, Anny Mendel, Krystyny Pasierb, Jadwigi Glonek, Bernadety Michałek, Agaty Michałek.

Serdecznie dziękuję tym którzy dbają o czystość kościoła i tym , którzy pracowali na cmentarzu w ostatnim tygodniu oraz tym wszystkim którzy kosili trawę , oraz zbierali śmieci za tymi , którzy  w nowoczesnym świecie nie przestrzegają życzliwości i porządku.

Jest Gość Niedzielny świąteczny .  zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych.

Spotkania:

Ponieważ klasa 7 zdaje egzamin będzie  miała spotkania w poniedziałki środy i w piątki po nabożeństwie. Obecność obowiązkowa. W piątek spotkanie z rodzicami katechizm pamięciowy pytają rodzice. 7 czerwca egzamin o 16:00  egzamin do bierzmowania przeprowadzi z ramienia Kurii Diecezjalnej ksiądz proboszcz  z Bielczy. zapraszam rodziców pana dyrektora wychowawcę

Parafia Szczepanów organizuje spotkanie młodzieży w piątek dla bierzmowanych z klasy 8 obecność obowiązkowa. Będzie to uwielbienie przed Najświętszym Sakramentem. Będzie też okazja i możliwość spowiedzi świętej.

Msze święte od 23 do 30 maja 2021

Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. 23.05.2021r.

Godzina 7.00 + Józefa Barnasia 10 rocznica śmierci.

Godzina 9.00  o zdrowie dla pewnej osoby w ciezkim stanie

Godzina 10.30  + Ireny Zdzisława Więcek Antoniny Gadowskiej w rocznicę śmierci

Godzina 15:00 + Władysława Kani od brata Stanisława z rodziną.

Godzina 7.00  + Andrzeja Mroczkowskiego od córki Agnieszki.

Godzina 17.30 + Zofii Sobol i Stanisława Rysiewicza z okazji imienin od chrześnicy Barbary z rodziną.

7.00  + Andrzeja Mroczkowskiego od syna Tomasza.

Godzina 17.30 +  Barbary Pachniewskiej od syna Sławomira z rodziną.

godzina 7.00 + Józefa Cisaka od syna Adama z rodziną.

Godzina 17.30 +  Anny Wolsza z okazji dnia matki od wnuka Przemysława.

Czwartek Godzina 7.00 za parafian

Godzina 17.30 + Anny Wolsza od wnuczki z mężem.

Piątek godzina 7.00 + Józefa Cisaka od córki Elżbiety

Godzina 17.30  + Anny Wolsza od wnuczki Ewy z mężem

Sobota – godz.7.00 +  Ireny Wielgosz oraz Władysławy i Józefa Baniaków

Niedziela – Uroczystość Trojcy Świętej 30.05.2021r.

Godzina 7.00 + Piotra Pluszyńskiego rodziców Zofii Józefa i brata Karola.

Godzina 9.00  + Juliana i Marty Pamuła , Andrzeja syna Piotra i Bartosza wnuków

Godzina 10.30  + Stanisława lisa w 20 rocznicę śmierci żony Ireny i zmarłych z rodziny.

Godzina 15:00 20 rocznica ślubu Marii i Rafała Msza dziękczynno-błagalna