Dziś 4 niedziela Adwentu  Msze święte  w kościele o godzinie 7:00 10:30  o 15:00 Msza święta.

Trwają ostatnie roraty w kościele o godz.7.00  które poprzedzone są godzinkami ku  czci Matki Bożej . Dziękuję za prowadzenie tych pięknych godzinek państwu Górom.

Msze święte w tym tygodniu:

Roraty rano od poniedziałku do czwartku rano o godzinie 7.00, zaś w środę popołudniu.

W czwartek wypada  wigilia Bożego Narodzenia. Zaś o godzinie 12.00 pasterka. zapraszamy.

W piątek wypada Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Mszę święte po południu o godzinie 7.00, 10.30 i popołudniu o godzinie 15.00 z nieszporami świątecznymi.

W sobotę 2 dzień świąt w Oktawie Bożego Narodzenia . Msze do południa o godzinie 7.00, o 9.00 i o godzinie 10.30. Czytamy list rektora uczelni katolickich.

W niedzielę oktawy Bożego Narodzenia to Niedziela Świętej Rodziny , po każdej Mszy Świętej odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Dziękuję za współpracę.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny w środę o godz.8.00 Renaty Kania, Teresy Kania, Agnieszki Antosz, Agnieszki Gadowskiej, Józefy Łoboda.

Jest Gość Niedzielny świąteczny i  zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych!

Opłatki, które nabywamy przy ich okazji składamy ofiary na ogrzewanie.

Spowiadam także przez cały tydzień przed każdą Mszą Świętą i jeśli potrzeba także i po Mszy Świętej. W środy godzinę przed nabożeństwem.  Zapraszam dzieci od klasy 4-8 .

Msze święte za poszczególne regiony zamiast kolędy będą odprawiane popołudniu od nowego roku.

Msze święte od 20 do 27 grudnia  2020

Niedziela 20. 12.2020.

Godzina 7.00     Magdaleny i Wojciecha Wielgosz, Marty i Juliana Pamuły,. Andrzeja syna zm z rodziny.

Godzina 10.30 +  Jana Zachary, Heleny żony, Jana syna Jana  Grodkowskiego, Genowefy żony, Henryka Płockiego, Anny Grodny

Godzina 15.00 + Stanisława Szczupała w 9 rocznicę śmierci.

Poniedziałek

Godz.7.00 +  Józefa Gładysza w 30 dz.po pogrzebie od Beata Stanisława z rodziną.

Wtorek Godzina 7.00 +

Adeli Strąg w rocznicę śmierci, Mateusza męża.

Środa godzina 7.00 w 7 dzień po śmierci Sławomira Bajora od żony.

godzina 16.30 + Józefy Kobyłeckiej w rocznicę śmierci i Franciszka męża.

Czwartek  godzina 7.00

+ Juliana Pamuły , Marty żony, Andrzeja syna , Józefa Ciećko, Andrzeja Andreasika.

Godz.12.00 Pasterska + Kazimiery i Stanisława Lis, Janiny i Edwarda Milewskiej.

Piątek – UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA. godzina 7.00 + Stanisława i Wiktorii Świerczek , Stanisława ,Tadeusza i Józefa

Godzina 9.00 w 7 dzień po pogrzebie Marii Przybysławskiej od dzieci.

Godzina 10.30 + Anny Koczwara z okazji imienin.

Godzina 15.00 + Mieczysława Jarosza , Wiesława syna

Sobota św.Szczepana.

godzina  7.00

+ Stanisława Ciurusia od syna Zygmunta z rodziną.

Godzina 9.00 + Ireny Sobol od męża i dzieci.

Godzina 10.30  + Józefa Żurka.

Niedziela 27. 12.2020.

Godzina 7.00     36 rocznica ślubu Danuty i Alfreda. Msza dziękczynienia błagalna.

Godzina 10.30  +  Danuty Kania od rodziców

Godzina 15.00 + Kabiny i Franciszka Borowiec i rodziców obu stron

Chrzest Szymona Marka Boraca.

Trwają msze święte poza parafią.

1. Od 1 do 30 grudnia  odprawiają się  Msze święte gregoriańskie w Tarnowie za + Edwarda Milewskiego.
  2. + Stanisława Pleszyńskiego odprawiane są w Zabawie 10 i 18 miesiąca , i ks. Andrzej Szczupał odprawia od zeszłego tygodnia w jego intencji