Ogłoszenia parafialne i intencje Mszy Św. – 20.09.2020

Dziś  3 niedziela  września.

Msze święte o 7:00 rano, i o 10:30 i godzinie 15:00 Msza święta.

Msze święte w tym tygodniu:

Codziennie rano msze święte o godzinie 7:00 , zaś w środę tylko popołudniu Msza święta tylko o godzinie  17.30.

W poniedziałek czcimy Świętego Mateusza apostoła i ewangelisty.

W środę  . Msza Święta o godzinie 17.30 I po Mszy Świętej nowenna do MBNP. i w liturgii wspomnienie świętego ojca Pio .

W piątek wspomnienie błogosławionego Władysława z Gielniow

Przyszła niedziela to odpust ku czci przeniesienia relikwii Świętego Stanisława ze skałki na Wawel. Msze o 7:00 rano, suma o 11:00 i o godzinie 15:00 Msza święta popołudniowa.

Rozpoczął swą działalność V Synod Diecezji Tarnowskiej dziękuję za wpisane dane.

Zachęcam do sprzątania kościoła następujące rodziny w sobotę na godzinę 8:00 : zapraszam

Na kościół;

Bernadety Maślak , Marii Synowiec , Stanisława Kurtyki, Krystyny Pasierb,  Stanisławy Raszewskiej , Anny Synowiec, Jolanty Frankowskiej.

Na cmentarzu;

Renaty Zachara,  Teresy Przybysławskiej , Bożeny Rysiewicz,  Sylwii Niedzielskiej,  Agnieszki Świerczek,  Anny Niedzielskiej i Czesławy Jordan.

Jest Gość Niedzielny zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych.

Praca nad sanitariatami ukończone i otwarte zostaną w dzień odpustu  trwają prace nad budynkami gospodarczymi dziękuję tutaj państwu Zacharom.

Odpust ku czci przeniesienia relikwii św. Stanisława będzie w ostatnią niedzielę  września czyli 27.09.2020r. w naszej parafii. Poprowadzi o. Misjonarz Saletyn.

Msze święte od 20 do 27 września 2020

Niedziela  20.09.2020.

Godzina 7.00  + Piotra Pluszyńskiego od córki Jadwigi.                                                                                                      Godzina 10.30 + w. 4 rocznicę śmierci Tadeusza Cisaka z intencji córki.                                                                                                                 Godzina 15.00 + Szymona Stolarza w rocznicę śmierci , Jerzego ojca.

Poniedziałek 7:00  + Heleny i Jana Barnasiów , Eleonory i Antoniego Szybowców.

Wtorek godzina 7.00 + Stanisława Pleszyńskiego od wnuków Jakuba i Ani z mężem

17.30 + Andrzeja Andreasika , Józefa Ciećko

Czwartek godzina 7.00   + Zbigniewa Pasek od stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Bucze.

Piątek godzina 7.00 + Zofii Klimek od rodziny Boraców

Sobota godzina 7:00  + Stanisława Pleszyńskiego od Dawida, Nikodema i Jana.

Niedziela  27.09.2020.

Godzina 7.00  + Andrzeja Andrasika i Józefa Ciećko.

Godzina 11.00 +     w pierwszą rocznicę śmierci Marii Pleszczyńskiej

Godzina 15.00 + Józefa Pluszyńskiego i Zofii żony i synów Piotra i Karola.

Trwają msze święte poza parafią

1.Msze gregoriańskie za duszę Józefa Lisa od 20.08. do 18.09) zakończone.

2 Ks. Kazimierz w Meksyku z kapłanami za + Artura Barnasia 60 Mszy świętych i rozpoczyna 77 Mszy Świętych za + Czesława Boruty.