Dziś 1 niedziela zwykła i adoracyjna. Dziś święto Ofiarowania Pańskiego. Modlimy się w intencji zakonów klauzurowych. Msze święte o godzinie 7.00 , 10.30 i popołudniu o godzinie 15.00.
Wypada pogrzeb Stanisława Góry byłego dyrektora Szkoły w Buczu, który będzie dziś w niedzielę o godzinie 14:30 wprowadzenie do kościoła i różaniec oraz możliwość spowiedzi. Msza święta pogrzebowa o 15:00. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…
Nie można było inaczej bo mamy wizytację ks. biskupa w Borzecinie Dolnym.
Na Mszy świętej poświęcenie świec do południa o godzinie 7.00 i 10.30.

Spowiadam zawsze przed nabożeństwami i przed 1 piątkiem miesiąca.

W poniedziałek wspominamy w liturgii świętego Błażeja.

W środę zapraszam na nowennie do MBNP. W liturgii wspominamy świętą Agatę. Zapraszamy wszystkich. Spowiadam godzinę przed nabożeństwem. Proszę rodziców aby wysłałem młodzież dzieci abyśmy wszyscy skorzystali.

Wypada pierwszy czwartek miesiąca nabożeństwo 7:00 rano o powołania. Wspomnienie liturgiczne Pawła Miki i towarzyszy.

Wypada pierwszy piątek miesiąca. Msze święte rano o 7:00 i po południu o 17:00 wyjazd do chorych rano o godzinie 8:15.po mszy świętej popołudniowej sprawdzenie obecności klasy 6 7 i 8 na pierwszym piątku miesiąca.

Przyszła niedziela to 2 niedziela miesiąca lutego inwestycyjna.

Dziękuję za dbanie o czystość kościoła i zapraszam rodziny na sobotę na godzinę 8.00;. Moniki Kołodziej, Katarzyny Witkowskiej, Marii Rysiewicza, Moniki Witkowskiej, Jacka Koczwary, Bożeny Przybysławskiej.

Msze święte od 2 do 9 lutego 2020r

Niedziela 02.02.2020.
Godzina 7.00 + Marii Pagacz
10.30 + Zofii Pasierb od Katarzyny Pasierb
15.00 + Stanisława Ciurusia od Włodzimierza Cieślika z żoną jeden z kapłanów- pozostali + Stanisława Góry.

godzina 7.00 + Czesława Boruty od Boruów ze Szczepanowa.
Wtorek + Czesława Boruty od Marii Tomasik z rodziną.
Środa godzina 7.00 + Michaliny Rogóż 47 rocznicę śmierci.
Godzina 17.00 + w pierwszą rocznicę śmierci Mieczysława Jarosza w intencji żony.

Czwartek godzina 7.00 + Czesława Boruty od sąsiadów Teresy i Władysława Pleszczyńskich.
Piątek Godzina 7.00 + Czesława Boruty od Marka Tomasika z Mielca.
Godzina 17.00 + Albina Malary czwartą rocznicę śmierci.
Sobota godzina 7.00 + Czesława Boruty od szwagierki Danuty z mężem i dziećmi.

Niedziela 09.02.2020r.
Godzina 7.00 + Mieczysława Jarosza pierwsza rocznica śmierci z intencji córki Krystyny.
10.30 w 40 rocznicę ślubu józefy i Jerzego z intencji dzieci z rodzicami. Msza dziękczynno-błagalna.

15.00 + 45 rocznicę śmierci Franciszka synowca Wiktorii żony i synów.

Odprawiają się Msze święte + Tadeusza Świerczka ks dr Piotr od poniedziałku do piątku
Oraz odprawiane jest 30 Mszy świętych + Stanisława Gładkiego odprawia ks. Adam na misjach.
Ks. Jan Jarosz odprawia Msze święte gregoriańskie w Gdańsku również za + Stanisława Gładkiego
Rozpoczynają się Msze święte od 01.02. do 1.03 + Stanisława Ciurusia od 31.01 do 1 marca w kościele Ojców Filipinów w Tarnowie.
KS. Prałat Czesław Szewczyk odprawia 5 Mszy świętych + 5 Mszy świętych+ Jana Wajdzika