Ogłoszenia parafialne i intencje Mszy Św. – 19.07.2020

Dziś 3 niedziela miesiąca lipca. Po każdej mszy świętej poświęcenie pojazdów. Nie będzie indywidualnego poświęcenia lecz ogólne, dostosowane do wymogów sanitarnych.
Msze święte o 7:00 rano, i o 10:30 i godzinie 15:00 Msza święta.
Msze święte w tym tygodniu:
Codziennie rano msze święte o godzinie 7:00. z wyjątkiem środy msza święta tylko po południu.
W poniedziałek czcimy błogosławionego Czesława
We wtorek oddajmy cześć świętemu Wawrzyńcowi
W środę zapraszam na nowennę do MBNP o godzinie 17.30
W tym dniu wypada uroczystość i odpust parafialny w Szczepanowie patronki parafii Świętej Marii Magdaleny.
W czwartek czcimy świętą Brygidę patronki Europy.
W piątek oddajemy cześć świętej Kindze.
W sobotę czcimy świętego Łukasza.
Przyszła niedziela to 4 niedziela miesiąca lipca.
Msze o 7:00 rano, o 10:30 i o godzinie 15:00 Msza święta.
Zachęcam do sprzątania kościoła następujące rodziny w sobotę na godzinę 8:00 : Ewy Borowiec , Barbary Barnaś Klaudii Policht, Jadwigi Motak, Joanny Rachwalik, Kazimiery Wygaś, Bernadety Michałek.
W niedzielę ślub Kamila Krzysztofa Świąch z Sylwią Marią w Pleszczyńską o 13:00 polecajmy młodą parę Błogosławieństwu Bożemu
Jest Gość Niedzielny zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Poświęcenie pojazdów z okazji patrona św.Krzysztofa.
Przypominam prośbę sanepidu o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich
Praca nad sanitariatami powoli dobiegają finału tym tygodniu zamontowano maty do podgrzewania podłogowego położono posadzkę zakupiono drzwi i osadzono je. W poniedziałek dalszy ciąg montażu kabiny dla niepełnosprawnych i pozostałych sanitariatów. Czekamy także na zamówione drzwi i ich montaż.
Zapowiedzi przedmałżeńskie

1. Marcin Migacz Parafia Gnojnik i Klaudia Rysiewicz Parafia Bucze zapowiedź 3
  2. Michał Nowak parafia Juków i Magdalena Czaja Parafia Bucze. Zapowiedź 1.

Msze święte od 19 do 26 lipca 2020
19.07.2020.
Godzina 7.00 + Piotra Pluszyńskiego od Krzysztofa syna z rodziną.
Godzina 10.30 + Marii i Józefa Falkowskich z okazji imienin.
Godzina 15.00 40 rocznicy ślubu Ryszarda i Cecylii msza dziękczynno-błagalna od dzieci i wnuczki. Poniedziałek –
godzina 7.00 o zdrowie mamy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Wtorek godzina 7.00 + Wandy Cisak
17.30 + Marii Pleszczyńskiej z okazji imienin.
Czwartek godzina 7.00 + Anny Przepiórka 27 rocznicę śmierci Stanisława męża i zmarłych z rodziny.
Piątek godzina 7.00 + Wandy Cisak
Sobota Godzina 7:00 + Wandy Cisak

26.07.2020.
Godzina 7.00 + Edwarda Gibały 43 rocznicę śmierci, żony Anny z okazji imienin i zmarłych z rodziny.
Godzina 10.30 + Anny i Alojzego Góra.
Godzina 15.00 + Anny koczwara z okazji imienin.
Trwają Msze święte
1/ Msze święte + Stanisława Gładkiego będą odprawiane przez ojców Kombonianów w Krakowie od 1 do 30 lipca
2/ od 12 lipca Ks.Kazimierz Borowiec odprawia Msze za + Franciszka Strąga.