Dziś 2 niedziela zwykła Msze w porządku zwykłym o 7:00 o godzinie 10:30 i o 15:00.

We wtorek Świętej Agnieszki

W środę zapraszam na nowennie do MBNP. Zapraszamy wszystkich dziadków i babcie w ich dzień i polecamy ich opiece Matki Bożej.

W piątek wspomnienie liturgiczne św. Franciszka Salezego

W sobotę wypada święto nawrócenia św. Pawła

Przyszła niedziela to 3 niedziela zwykła i zarazem synodalna. Msze święte o godzinie 7.00 , 10.30 i popołudniu o godzinie 15.00.

Dziękuję za dbanie o czystość kościoła i zapraszam rodziny na sobotę na godzinę 8.00; Celiny Paciorek, Ewy Matys, Renaty Kania, Teresy Kania, Agnieszki Antosz, Agnieszki Gadowskiej.

Podziękowanie;
Chciałem podziękować za pomoc w naprawieniu i wymiany paska silnika ogrzewania. Dziękuję Panu Alfredowi Baniaków za pomoc, Sławkowi Łoboda.

Dziękuję wszystkim – dyrekcji, nauczycielom oraz szkole i dzieciom i rodzicom za przygotowanie jasełek.

Msze święte od 19 do 26 stycznia 2020 r.
19.01.2020r.
Godzina 7.00 + Andrzeja Andreasika, Józefa Ciećko
Godzina 10.30 + Stanisława Ciurusia od chrześnicą Małgorzaty z rodziną.
Godzina 15.00 + Edwarda Piwowarskiego, Józefy żony.

godzina 7.00 w 40 różnicę śmierci Jana Boracy ,Anny żony
Godzina 17.00 w 30 rocznicę ślubu Anny i Andrzeja Msza dziękczynna błagalna.

Wtorek + Zofii Pasierb od brata Józefa z rodziną.

Środa godzina 7.00

• Jana Zachary od Tomasza i bratowej Lucyny Libera.

Godzina 17.00 + Janiny Borowiec od rodziny Pasternaków.

Czwartek godzina 7.00

• Władysława Kopacza od mieszkańców Grądzika.

Godzina 7.00 + Zofii Pasierb od rodziny Kopaczów z Grądzika.
Godzina 17.00 około 30 dzień po śmirci Stanisława Gładkiego z intencji żony Bogumiły.

Sobota godzina 7.00 + Janiny Borowiec od siostry Marii

Niedziela 26.01.2019.
Godzina 7.00 + Janiny Borowiec od wnuka Jakuba z rodziną.
10.30 Z okazji dnia babci i dziadka+ Ireny Soból, Marii i Józefa Rysiewicz od Karola ,Dagmary, Klaudii.
15.00 + Stanisława Ciurusia od Cecylii Szatkowskiej.

Odprawiają się Msze święte + Tadeusza Świerczka ks dr Piotr od poniedziałku do piątku
Oraz odprawiane jest 30 Mszy świętych + Stanisława Gładkiego odprawia ks. Adam na misjach.