Dziś  3 niedziela września

Msze święte o 7:00 o 10:30 i po południu o 15: 00.

W tym tygodniu:

We wtorek wspominamy w liturgii Świętego Andrzeja Kim Taegon , Pawła Hong Hasang i towarzyszy.

W środę zapraszamy na nowennę do MBNP o godzinie 18.00 . Wypada w liturgii Świętego Mateusza apostoła i ewangelisty. Spowiadamy przed odpustem parafialnym przed nabożeństwem i w czasie nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek wypada wspomnienie Świętego ojca Pio.

W sobotę Msza Święta o godzinie 9:00   rozpoczyna  Jubileusz Szkoły Podstawowej w Buczu, która obchodzi 130-lecie swojej działalności. w intencji dzieci i młodzieży, nauczycieli ,wychowawców i pracowników, dyrekcji oraz absolwentów szkoły,  za wszystkich żyjących jak i tych którzy odeszli już do Pana.

W sobotę o godzinie 14:00 Ślub Adriana Wąsika i Natalii Chamielec . Życzymy młodej parze błogosławieństwa Bożego

Przyszła niedziela to 26 niedziela zwykła i przeżywamy odpust ku czci Przeniesienia relikwii św. Stanisława.

Msze święte o 7:00 o 11.00 i popołudniu o 15:00.

Na sumie o godzinie 11.00 przeżywamy jubileusz 40-lecia kapłaństwa będzie u nas obchodził ksiądz Leszek Stanisław Zalewski.

Na uroczystość odpustową pragnę was wszystkich zaprosić czyli całą parafię oraz wszystkich miłych gości. Wszystkich niosących feretrony, chorągwie, rycerzy kolumba, druhów strażaków, dzieci pierwszej komunii świętej, ministrantów i lektorów, dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców z dzwoneczkamI.

Dziękuję za dbanie o czystość kościoła i zapraszam na sobotę na godzinę 10.30 rodziny;

W kościele; Beaty Smólskiej, Elżbiety Wolsza, Lucyny Szczupał ,Małgorzaty Pleszczyńskiej, Sabiny Pleszczyńskiej, Stanisława Pleszczyńskiego, Beaty Góra.

Do przygotowania obejścia i czyszczenia kostki zapraszamy rodziny;

Dobrawy Dzięgiel, Izy Gibała, Jadwigi Drabik, Alfreda Baniak, Katarzyny Przepiórka, Mateusza Baniak, Joanny Strąg, Natalii Baniak, Moniki Maciaś, Dominika Gibały, Joanny Malik.

Proszę jeśli ktoś nie może  niech znajdzie zastępcę za siebie.

Jest Gość Niedzielny zachęcam do czytania.

Modlimy się owoce V Synodu naszej diecezji;

Rozpoczęły się prace przy kościele na zewnątrz. Prosimy o  ofiary administracyjne i na potrzeby  kościoła i dziękujemy za wszystkie ofiary.

Spotkania asysty  ministranci i lektorzy  po nowennie.

Msze święte od  18 do 25 września  2022

Niedziela 18.09.2022

Godz.7.00   + Janiny Styrna

Godz.10.30  + Franciszka Smulskiego w rocznicę śmierci i rodziców z obu stron.

Godz.15.00  + 18 rocznicę urodzin Kacpra z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże o błogosławieństwo dary Ducha Świętego opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.

Poniedziałek  godz.7.00 + Marii Dudek ulicy Zagrodzkiej i Traktu Szczepanowskiego.

Wtorek godz.7.00 + Zofii  Janos i  rodziców.

Środa godz.18.00 + Ireny Soból, Magdaleny i Władysława brata od rodziny

Czwartek godz.7.00 + Cypriana Gładysza w rocznicę śmierci Salomei żony, Kazimiery córki , Mariana syna

Piątek godz.7.00  + Józefa Gibały w rocznicę śmierci.

Sobota godz.7.00 + Edwarda Gaczoła w 4 rocznicę śmierci.

Godzina 9:00 Uroczysta Msza święta w intencji Szkoły imienia księdza Jana Twardowskiego w Buczu z okazji 130 rocznicy powstania  a więc w intencji dzieci i młodzieży, nauczycieli,wychowawców i pracowników ,dyrekcji oraz absolwentów szkoły, za wszystkich żyjących jak i tych , którzy odeszli już do Pana.

Niedziela 25.09.2022

Godz.7.00   + w 40 rocznicę śmierci Jana Lisa i Heleny żony i zmarłych z rodziny.

Godz.11.00  + w 3 rocznicę śmierci Marii Pleszczyńskiej, Jana męża , Aleksandra syna od syna Mirosława z rodziną.

Msza święta w intencji misjonarza o. Stanisława Leszka Zalewskiego z okazji 40-lecia sakramentu kapłaństwa.

Godz.15.00 w 20 rocznicę ślubu Sabiny i Łukasza z prośbą do MBNP.Msza dziękczynno- błagalna.