Dziś Msze święte w porządku zwykłym o godzinie 7.00, 10.30 i popołudniu o godzinie 14.30 wypominki część 1 i różaniec za zmarłych i o godzinie 15.00 Msza święta. Dzisiaj w czasie Mszy świętych zwracam się o udokumentowanie tych wot , oraz nowych wot , aby one były świadectwem naszej wiary i umacniały nasze relacje z P.Bogiem przez Maryję.

Codziennie Msza święta rano o godzinie 7.00.
A w środę o godzinie 7.00 i 17.00 Msza święta po niej nowenna i dziesiątek różańca za wypominanych. Zapraszam klasy 7 z rodzicami oraz klasę 8 która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.
Po nowennie spotkanie klasy 7 z rodzicami którzy przepytają swoje dzieci z katechizmu bierzmowanych z przerobionego materiału.

Dziękuję za sprzątanie i zapraszam rodziny w sobotę o godzinie 8.00 Zofii Mroczkowskiej Józefy Kania, Stanisławy Stałej, Karoliny Surowiec, Ewy Lis Joanny Szczerbińskiej.

W przyszłym tygodniu czyli 25.11. i 26.11 będzie peregrynacja relikwii św. Jana Pawła 2.
Można napisać prośby przez cały tydzień na stoliku do św. Jana Pawła 2, a my w tym czasie peregrynacji odczytamy. Program będzie podany w przyszłą niedzielę. Bardzo proszę Akcje Katolicką o pomoc w przygotowaniu i przeżyciu peregrynacji relikwii. Proszę też dyrekcję o umożliwienie modlitwy przy relikwiach Jana Pawła 2 tych dzieci które mają we wtorek katechezę.

Jest Gość Niedzielny zachęcam do nabycia.
Chciałem podziękować jeszcze raz tym którzy pomagali przygotować wizytację
Chciałem także P. dyrektorowi szkoły podziękować za uczestniczenie w czasie wizytacji katechetycznej w szkole oraz za przesunięcie wyjazdu aby umożliwić sprawne działanie kuchni i za życzliwość i zaangażowanie wraz z nauczycielami dla spraw dzieci.

Msze święte od 17 do 24 listopada 2019r.
Niedziela 17.11.2019r.
Godzina 7.00 + Kazimierza Borowca z 5 róży ojców. Tadeusza Mizery.
Godzina 10.30 Benedykta Góry od rodziców
Godzina 15.00 + Janiny Lis z intencji dzieci

Godz.7.00 + Michała Sudyki , Marii żony , Marty, Juliana Pamułów.
KS dr Piotr Pasek odprawia + Władysława Kopacza od wnuczki Klaudii z Pawłem.

godzina 7.00 + Patryka Czachora od Marii Świerczek
KS dr Piotr Pasek + Józefy Kobyłeckiej od wnuka Piotra z rodziną.

Godzina 7.00 + Kazimierza Borowca od Marii Rysiewicz
Godzina 17.00 + Władysława Kopacza od chrześnicy Bernadeta z rodziną.

godzina 7.00 + Józefa Wolszy i Mirosława Łobody

godzina 7.00 + Janiny Borowiec od córki Haliny z rodziną.

Godzina 7.00 +Janiny Borowiec od córki Urszuli z rodziną.

Niedziela 24.11.2019r.
Godzina 7.00 +Franciszka Gaczoła w 2 rocznicę śmierci
Godzina 10.30 w 3 rocznicę śmierci Tadeusza Cisaka z intencji córek Eweliny, Joanny z rodzinami.
Godzina 15.00 + Kazimierza Borowca od Marii ,Ignacego i Krzysztofa Lis.

Trwają Msze święte + Patryka Czachora Miejsce Piastowe ks. Jan Seremak
Zakończyły się Msze święte + Stanisława Witkowskiego i gregoriańskie + Janiny Borowiec
Trwają Msze święte + Stanisława Ciurusia i aż do 7 grudnia
O. Kazimierz odprawia + Benedykta Góry 20 Mszy świętych