Dziś Mszę  święte w tym dniu będą w następujących godzinach o 7:00 dodatkowa o 9:00 o 10:30 i po południu o14.45 nabożeństwo majowe i o 15:00 Msza Święta. Dziś dzień imienin naszego biskupa ordynariusza modlimy się w Jego intencji.

W tym tygodniu:

Msze święte rano o 7:00 i po południu o godzinie 17:30 po Mszy świętej nabożeństwo majowe.

Serdecznie was zapraszamy na nabożeństwo majowe

W poniedziałek zapraszamy klasę 8 bierzmowana

We wtorek klasę siódmą

W środę was wszystkich i klasę  6,5

W czwartek klasę 4 i 3

W piątek klasę pierwszą i drugą i przedszkole.

W piątek wypada święto św. Macieja

Przyszła niedziela to uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze święte o 7:00 rano, o godzinie 9.00, 10:30   i o godzinie 15.00.

Zapowiedzi przedmałżeńskie .

Krzysztof Lamber parafia Bucze , Agnieszka Hebda  parafia Szczepanów.

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Dziękuję za współpracę.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny w sobotę na godzinę 8.00; kościół ;  Jakub Gza, Iwona Borowiec, Renata Piwowarska, Kazimiera Wygaś, Anna Kania

Na cmentarz; Władysława Czajkowska, Władysława Góra, Stanisław Sikora, Anna Wielgosz, Waldemar Borowiec.

Jest Gość Niedzielny świąteczny .  zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych.

Spotkania:

Ponieważ klasa 7 zdaje egzamin będzie  miała spotkania w poniedziałki środy i w piątki po nabożeństwie. Obecność obowiązkowa.