Dziś Msze Święte o 7:00 , 10:30 i po południu Msza Święta  o 15:00.

Msze Święte  codziennie o 7:00

W środę  na czas ferii Msze Święte w ciągu tygodnia  i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  również o godzinie o 7:00.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła i zapraszam na sobotę na godz.8.00

Urszuli Bochenek,  Genowefy Gaczoł, Grażyny Rysiewicz, Patrycji Flasz, Stanisława Pluszyńskiego, Anny Gibała

Przyszła niedziela to niedziela synodalna. Ofiary przeznaczamy na ubezpieczenie kościoła , cmentarza

Pamiętajmy o zachowaniu maseczek zasad higienicznych w tym czasie

Dziękuję za piękne  jasełka . dziękuje szkole podstawowej w Buczu , dyrektorowi, nauczycielom, gratuluję dzieciom i naszej młodzieży za to bardzo ważne wydarzenie artystyczne i religijne w naszej parafii.

Jest Gość Niedzielny zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

Modlimy się owoce V Synodu naszej diecezji;

Boże w Trójcy Świętej Jedyny, Obdarz nas swoją prawdą, miłością i pokojem, abyśmy jako rodzina tarnowskiego Kościoła owocnie przeżyli synod diecezjalny. Pragniemy w jedności z Kościołem powszechnym,odnowić i ożywić nasz Kościół tarnowski i w świetle Ewangelii właściwie odczytać znaki czasu.Maryjo, Matko Kościoła i Patronko Diecezji Tarnowskiej, prowadź nas i wspieraj w synodalnej pielgrzymce wiary! Wszyscy święci i błogosławieni diecezji tarnowskiej,módlcie się za nami.

Msze Święte od 16 do 23 stycznia

Niedziela 16.01.2022

Godz.7.00 +  Marii  Pamuła w rocznicę śmierci rodziców Marii, Romana męża i najbliższych z rodziny.

Godz.10.30 + Jana Pleszczyńskiego od Władysława z rodziną

Godz.15.00 + Albina Malary  w 6 rocznicę śmierci

Poniedziałek godz.7.00 + Zygmunta Pasternak w 30 dz. po śm. od żony

Wtorek godz.7.00 + Stanisława Góry w 1 roczn. śm.

Środa godz.7.00 + Andrzeja Anreasika , Józefa Ciećko, Marty , Juliana Pamuły

Czwartek godz.7.00 w 32 rocznicę ślubu Anny i Andrzeja . Msza dziękczynno-błagalna

Piątek godz.7.00 O Szczęśliwą operację i uzdrowienie z choroby dla pewnej osoby

Sobota godz.7.00  + Stanisława Gładkiego, Tadeusza Świerczka z okazji dnia dziadka