Dziś 28 niedziela. Msze święte w zwykłym porządku o godz. 10.30 popołudniu 14.30 różaniec i Msza święta. Dziś wypada liczenie wiernych.

W tym tygodniu:

Msze święte w tym tygodniu tylko popołudniu o godzinie  17.00  natomiast w sobotę o godzinie 7.00 rano i  po Mszy świętej różaniec. Zapraszamy dzieci, młodzież, starszych, rodziny naszej parafii. Odmawiajmy różaniec.

W poniedziałek  wspominamy świętą Jadwigę Śląską i kolejna rocznica wyboru Jana Pawła II Poprowadzi różaniec Stwowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Bucze

Wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego

W środę  św.  Łukasza i zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godzinie 17.00.

Piątek  Wspominamy świętego Jana Kantego

Przyszła niedziela to 29 niedziela.

Przyszły poniedziałek o godz. 13.30 to godzina odwozu elektrośmieci.  Bardzo proszę. Od rana w tym dniu składać elektroniczne zużyte części na cele misyjne.

Dziękuję za sprzątanie  kościoła i  zapraszam rodziny na sobotę godz. 8.00.

Rodziny: Haliny Skórka, Agnieszki Florek, Janiny Gibała, Henrykiem Gleń, Celinę Musiał, Katarzyny Formie, Marii Świerczek.

Jest Gość Niedzielny zapraszamy do lektury

Spotkania :

Zapraszamy na nabożeństwo Różańcowe wszystkie dzieci a szczególnie  pon klasy 3,4 Wtorek klasy 5,6 środa klasę 3 gimnazjum, czwartek klasę 2 gimnazjum, w piątek klasę 7

Możemy składać na wypominki przy rocznych proszę. Wpisać godzinę. Pamiętajmy, że jest to poważny obowiązek.

Wybieramy radę parafialną bardzo proszę imię i nazwisko kandydata wrzucać do koszyczka i możemy  to uczynić przez cały tydzień.

Podziękowania: Serdecznie dziękuję za wasze  ofiary na cele ogrodzenia…

MSZE ŚWIĘTE  od 15 do 22 października

Niedziela 15 października 2017r.

godz.7.00 + Dominiki Kania by

Godz. 10.30 +Piotra Pluszyńskiego od córki Anny z mężem

Godz.15.00 W 25 rocznicę ślubu Teresy i Józefa Żurek. Msza dziękczynno błagalna. ;

Poniedziałek Godz. 17. 00. W intencji wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły o Błogosławieństwo Boże a zmarłym o szczęście wieczne.

Wtorek  godz.17.00  + Antoniego. Majerowicza od Stanisława Góry z rodziną

Środa godz. 17.00 + Kazimiery Lis od sąsiadów Teresy i Jerzego

Czwartek  Godz. 17.00 + Genowefa Borowiec w 20 rocznicę śmierci i męża Leopolda

Piątek   godz.17.00 + Kazimiery Lis od rodziny Jaworów

Sobota godz.7.00 + Magdaleny Pamuła z intencji rodziny

Niedziela  22 października 2017r..

godz.7.00 + Dominiki Kania

Godz. 10.30 w 50 rocznicę ślubu Stanisława i Stanisławy z podziękowaniem za potrzebnego łaski z prośbą o msze błogosławieństwo Boże od dzieci wnuków i prawnuczek

Godz.15.00 + Marii w 16 rocznicę śmierci i Wojciecha męża.

Ks. Leszek Zalewski odprawia Msze gregoriańskim +Dominiki Kania W seminarium. Ks. Prof Paweł za Andrzeja Chamielca.