Dziś niedziela. Msze Święte o 7:00 10:30 i o 15:00. O godzinie 14: 45 nabożeństwo majowe.

W tym tygodniu

Msze święte po południu

A w sobotę rano o 7:00.

W poniedziałek Wspomnienie liturgiczne świętego Andrzeja Boboli patrona Polski módlmy się o wstawiennictwo i o zwycięstwo w naszej ojczyźnie dobra i wiary.

W  środę wypada wspomnienie liturgiczne Świętego Stanisława Papczyńskiego o godz.18.00  i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W sobotę Msze Święta i nabożeństwa majowe o 7:00.

W niedzielę. Msze Święte o 7:00 10:30 i o 15:00. O godzinie 14: 45 nabożeństwo majowe.

Od przyszłej niedzieli rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o urodzaje w niedzielę, poniedziałek wtorek i środę w miejsce  dawnych dni krzyżowych

Dziękuję za troskę o czystość kościoła i

zapraszam w  sobotę godz.8.00 rodziny;

Jolanty Frankowskiej, Bernadety Maślak, Katarzyny Gutowicz, Marice Synowiec, Krystyny Pasierb.

Zapowiedzi przedmałżeńskie;

Bartosz Kazimierz Drabik i Dagmara Costazza 1 ; Oskar Konrad Zalewski i Dominika  Cecylia Wilk. 1

Proszę o udział w nabożeństwach majowych wszystkich młodzież i dzieci.

Modlimy się owoce V Synodu naszej diecezji;

Egzamin dla klasy 7 będzie 30 maja o godzinie 16:00 w kościele parafialnym w Buczu. Zapraszam młodzież rodziców wychowawców. Przedmiotem pytania będzie zielony katechizm do bierzmowania.

Podziękowania;

Dziękuję wszystkim za zorganizowanie i udział w nabożeństwie fatimskim bardzo pięknie wypadło.

Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w tym tygodniu a zwłaszcza przy skarbie cmentarza i przygotowanie jej do nasadzenia.

Msze święte od 15 do 22 maja 2022

Niedziela  15. 05. 2022

Godz.7.00   + Jana Zachary w trzecią rocznicę śmierci od żony z dziećmi.

Godz.10.30+  Zofii ,Józefa Pluszyńskich,  syna Karola , Piotra i Adama.

Godz.15.00 + Zofii i Tadeusza Jaroszów z rodziny Dudków z okazji imienin Zofii.

Ks.Leszek  + Józefa i Stanisławy Baniak, Romana i Heleny Niedzielskich Romana syna

W tygodniu  Msze święte o godzinie 18.00  , w sobotę o g. 7.00 rano.

Poniedziałek godz.18.00 + Stanisławę i Stanisława Gibały od wnuczki Teresy z rodziną

Ksiądz Leszek poza parafią + Bronisławy Gładysz

Wtorek godz.18.00  + Stanisława i Magdaleny Gładkich od wnuczki Teresy z rodziną

Ks. Leszek  poza parafią + Stanisława i Magdaleny Gładkich od wnuczki Teresy z rodziną

Środa godzina 18.00  + Grażyny Sarlej z okazji urodzin

Czwartek godz.18.00   +Magdaleny i Marcina Pluskwa od wnuka Władysława z rodziną

Piątek godz.18.00 +  Anny i Marcina Boruty od wnuka Władysława z rodziną.

Sobota godz.7.00   + Anny Gibała 7 rocznicę śmierci Edwarda męża i zmarłych z rodziny.

Niedziela  22. 05. 2022

Godz.7.00   + Andrzeja Andreasika i Józefa Ciećko

Godz.10.30 + Marii i Stanisława Bochenek

Godz.15.00 + Janiny i Franciszka Borowców w rocznicę śmierci.