Dziś 3 niedziela Wielkiego Postu. Msze święte o 7:00 10:30 i po południu o 15:00 Msza Święta.

W środę Msza święta o godzinie 17:00

Przyszła niedziela to 4 niedziela Wielkiego Postu
Msze święte o godzinie 7.00, 10.30 i popołudniu i 15.00 Msza święta.

Dziękuję za dbanie o czystość kościoła i zapraszam rodziny na sobotę na godzinę 8.00; Dobrawy Dzięgiel, Cecylii Gibała, i Izy Gibała, Jadwigi Drabik, Alfreda Baniaka , Katarzyny Przepiórka.

Jest Gość niedzielny zapraszam do lektury.
Caritas Diecezji Tarnowskiej informuje że możemy przekazać 1% podatku dla Caritas jako pomoc dla najbardziej potrzebujących.

Dzisiaj czytamy dekret księdza biskupa ordynariusza.
I słyszymy że znosi na ten czas trudny nabożeństwa w parafii te wspólnotowe a jesteśmy zaproszeni do uczestniczenia przez media diecezjalne i ogólnopolskie w Gorzkich Żalach i Drodze także we mszach świętych tych dla osób które nie będę uczestniczyły we mszy świętej. Dlatego na msze święte w ciągu dnia przychodzi tylko ta rodzina która zamówiła intencje a liczba osób nie może przekraczać 50 osób na nabożeństwach zachowując równocześnie odległość około 1 metra.
Każdego dnia o 20:30 łączmy się modlitwą różańcową i z naszymi kapłanami czyli księdzem Andrzejem i naszymi biskupami pomocniczymi w naszych domach o miłosierdzie Boże , i ustanie zarazy.

Msze święte od 15 do 22 marca 2020 r.

Niedziela 15.03.2020r.

Godzina 7.00 + Mariana Kielana

Godzina 10.30 +  Mieczysława Janusza, Wiesława syna.

15.00 +  w piątą rocznicę śmierci Stanisławy Baniak Józefa męża.

Poniedziałek godzina 7.00  + Anny Owsiak

Wtorek godzina 7:00 + Józefa Gładysza w dniu imienin od żony Marii i córek z rodzinami

Środa godzina 7.00 Marii Pleszczyńskiej

godzina 17.00 + Józefa Gładysza w dniu imienin od córki Joanny z rodziną.

Czwartek godzina 7.00 + Józefa Ciećko i Józefa syna

Piątek godzina 7.00 + Marii Pleszczyńskiej

Godzina 17.00 + Janiny i Stanisława Lis.

Sobota godzina 7.00 +  Marii  Pleszczyńskiej

Niedziela 22.03.2020r.

Godzina 7.00 + Józefa Gładysza w dniu imienin od żony Marii córek z rodzinami.

Godzina 10.30 +  Magdaleny Barnaś Stanisława męża, Józefa Lisa, Stanisławy żony.

15.00 + Józefa Legutko w imieniny Józefa

Trwają Msze święte

1/ KS. prof. Kazimierz Wolsza odprawa za + Stanisława Góry.
2/ Od  1  do 30 marca odprawiają się Msze święte gregoriańskie w Tarnowie za dusze świętej pamięci Patryka Czachora.
3/ rozpoczynają się Msze święte za Janinę Matys