3 niedziela Adwentu  „Gaudete” czyli cieszcie się i radujcie się to Pan jest blisko.

Msze święte  w kościele o godzinie 7:00 10:30  o 15:00 Msza święta.

Trwają roraty w kościele te piękne nabożeństwa które poprzedzone są godzinkami ku  czci Matki Bożej . Dziękuję za prowadzenie tych pięknych godzinek.

Msze święte w tym tygodniu:

Roraty popołudniu do środy włącznie .  Zapraszamy dzieci z rodzicami. Od czwartku więc ostatni tydzień chcę tradycyjnie rano poprowadzić roraty rano będzie to czas również  przygotowania kościoła i dekoracji a więc w czwartek i w piątek o godzinie 7.00 a w sobotę o 8.00 i potem zapraszam do skorzystania ze spowiedzi. Od 9.00 do 11.00.

Msze święte po południu o godzinie 16:30 roratnie.

W środę o  godzinie 16:30. Msza święta po niej nowenna do MBNP.

Przyszła niedziela to 4 niedziela Adwentu ostatnia.

Msze święte w kościele o 7:00 10:30 i o godzinie 15:00 Msza święta.

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej

Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny w sobotę na godzinę  11:00 :  Danuty Pająk , Kazimierza Pudło, Teresy Święch , Marii Górskiej, Małgorzaty Minor, Barbary Barnaś, Teresy Hajduk, Krystyny Kuciel, Ewy Matys, Celiny Paciorek.

Jest Gość Niedzielny zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś więcej światła Święta Łucja, oraz artykuł chcieli chleba dostali kulę ofiar grudnia 70.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych!

Do tych dzieci którzy nie mogą uczestniczyć w roratach i wszystkich zapraszamy do uczestnictwa online.

Dzisiaj czytamy komunikat księdza biskupa ordynariusza Andrzeja Jeża odnośnie kolędy.

Opłatki, które nabywamy przy ich okazji składamy ofiary na ogrzewanie. Ponieważ nie można zaprosić kapłanów będę spowiadał w sobotę o godzinie 9.00-11.00 bardzo proszę skorzystać i nie odkładać na ostatnią chwilę. Spowiadam także przez cały tydzień przed każdą Mszą Świętą i jeśli potrzeba także i po Mszy Świętej. W środy godzinę przed nabożeństwem.

Msze święte od   13 do 20 grudnia  2020

Niedziela 13. 12.2020.

Godzina 7.00    pierwszą rocznicę śmierci Janiny Matys od córki.

Godzina 10.30 +  w 7 dzień po śmierci Stanisława Kurtyki.

Godzina 15.00 + Salomei Władysława Pleszczyńskich księdza Józefa i zmarłych z rodziny.

Godzina 16:30 + Stanisławy Kwiatek od wnuczki Gabrysi.

Wtorek Godzina 16.30 + Ireny Lis w 30 dzień po pogrzebie.

Środa-godzina 16.30 + Mariana  Kielana w rocznicę śmierci

Czwartek  godzina 7.00 + Marii Szczepańskiej i Franciszka Szczepańskiego

Piątek godzina 7.00 + Stanisławy Kwiatek od 5 róży matek

Sobota godzina 8.00 + Stanisławy Kwiatek od 5 róży matek

9.00 -11.00 spowiedź

Niedziela 20. 12.2020.

Godzina 7.00     Magdaleny i Wojciecha Wielgosz, Marty i Juliana Pamuły,. Andrzeja syna zm z rodziny.

Godzina 10.30 +  Jana Zachary, Heleny żony, Jana syna Jana  Grodkowskiego, Genowefy żony, Henryka Płockiego, Anny Grodny

Godzina 15.00 + Stanisława Szczupała w 9 rocznicę śmierci.

Trwają msze święte poza parafią.

1. Od 1 do 30 grudnia  odprawiają się  Msze święte gregoriańskie w Tarnowie za + Edwarda Milewskiego.
  2. + Stanisława Pleszyńskiego odprawiane są w Zabawie 10 i 18 miesiąca , i ks. Andrzej Szczupał odprawia od zeszłego tygodnia w jego intencji