Niedziela miłosierdzia Bożego.

Msze święte o 7:00 10:30 i o godzinie 15.00 Msza święta.

W tym trudnym czasie wzywamy was do szukania radości w Panu radujcie się w panu alleluja alleluja i prośby o łaskę wytrwania i miłosierdzia Bożego abyśmy zawsze dostąpili oraz wszyscy których Panu Bogu polecamy.

W tym tygodniu:

Msze święte o 7:00 rano.

W środę o 18 00 Msza Święta i nowenna do MBNP. Zapraszam klasę 8:00 z rodzicami przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

Przyszła niedziela to 3 wielkanocna

Msza święta o 7:00 rano, 10:30  i o godzinie 15.00.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

1.Mateusz Stypka parafia Brzesko  z Zuzanną Zachara parafia Bucze.

2. Szymon Zalewski parafia Bucze i Angelika Wilk parafia Szczepanów.

W przyszłą sobotę rozpoczynają się kurs przedmałżeński tak zwany weekendowy sobota niedziela zapraszamy do udziału i zapisów Szczepanowie. Od 14:00.

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Dziękuję za współpracę.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny w sobotę na godzinę 8.00 Halina Góra, Ewy Kielan, Małgorzaty Gemza , Stanisławy Gemza, Bernadety Jarosz, Anny Piwowarskiej.

Jest Gość Niedzielny świąteczny .  zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych. Na zewnątrz są wyniesione ławki.

Spotkania:

W poniedziałek o 17.00 spotkanie z klasą trzecią idącą do 1 komunii z rodzicami.

Trzeba restauracja obrazu św Stanisława dziękuję wszystkim Stanisławom z naszej parafii którzy składają się na to renowację.

Msze święte od 11 do 18 kwietnia 2020

Niedziela Miłosierdzia Bożego  11.04.2021.

Godzina 7.00 + Juliana i Marty Pamułów, Andrzeja syna Piotra i Bartosza wnuków.

Godzina 10.30   Za dzieci ochrzczone, Szymona, Antoniego Cisaka oraz Tymoteusza Flasz. Msza dziękczynno błagalna.

Godzina 15:00  +  Wandy Cisak  1 rocznicę śmierci i męża Józefa od córki Elżbiety z rodziną

Godzina 7.00 + Józefa Gemza, Kazimierza syna, Józefie córki.

Godzina 18.00 w 7 dzień po pogrzebie Józefa Kani od zony

Wtorek

Godzina 7.00  + pierwszą rocznicę śmierci Wandy cisak i Józefa męża od córki Elżbiety i siostry Konrady.

godzina 7.00 + Wandy cisak w pierwszą rocznicę śmierci od syna Adama z rodziną.

Godzina 18:00 +  Piotra Pamuły.

Czwartek Godzina 7.00 + Magdaleny Bajer i zmarłych z rodziny

Piątek godzina 7.00 + Marii Przybysławskiej od wnuczki Katarzyny z rodziną.

Sobota – godz.7.00 + Franciszka Borowca i Janiny od córki wnuczki.

Niedziela  Bożego  18.04.2021.

Godzina 7.00 + Andrzeja Andreasika,  Józefa Ciećko i zmarłych z rodziny.

Godzina 10.30   + Władysława Sikory w dziesiątą rocznicę śmierci.

Godzina 15:00  + 37 rocznicy śmierci Franciszka Kwiatka, Stanisławy żony, Franciszka i Stanisława synów.