Ogłoszenia parafialne i intencje Mszy Św. – 10.05.2020

Dziś 5 niedziela wielkanocna. Msze święte w porządku zwykłym a więc o 7:00 o godzinie 10:30 i po południu o 14.45 litania do matki Bożej a po niej o godzinie 15:00  Msza święta. Że

W środę czcimy Matkę Bożą fatimską z różańcem fatimskim – zapraszamy serdecznie.

W czwartek czcijmy św Macieja apostoła.

W sobotę oddajemy cześć świętemu Andrzejowi Bobola głównemu Patronowi Polski.

Msze święte od poniedziałku  7:00 rano przez cały tydzień a w środę po południu o godzinie 17.30 Mszą święta po niej litania loretańska do Matki Bożej.

Zachęcam do  uczestnictwa w nabożeństwach majowych zapraszam tych którzy już mogą uczestniczyć oraz także dzieci z opiekunami przynajmniej raz w tygodniu oraz adoracji Najświętszego Sakramentu przez cały dzień i  zachowując wymagane pięć osób w kościele i odpowiednią odległość.

Każdego dnia o 20:30 łączmy się modlitwą różańcową o ustanie pandemi.

Przyszła 6 niedziela wielkanocna

Msze święte w porządku zwykłym a więc o 7:00 o godzinie 10:30 i po południu o 15:00. O godzinie 14:45 litania do Matki Bożej.

Zachęcam do sprzątania kościoła następujące rodziny;. Moniki Maciaś, P. Urbańska, Krystyna Wyczesany, Małgorzaty Gibała, Grażyny Wilk, i na cmentarz ; Anny Góra, Eweliny Lis, Urszuli Bochenek, Genowefy Gaczoł.

Ponieważ nie mamy składek proszę was o pomoc w kopertach od rodziny. Dziękuję za złożone ofiary Bóg zapłać.

Jest Gość Niedzielny zachęcamy do czytania prasy katolickiej.   Zmarł pan Stanisław Pleszczyński, pogrzeb będzie we wtorek, Msza święta pogrzebowa o godzinie 13.00, różaniec o godzinie 12:30. polecamy go Bożemu Miłosierdziu -Dobry Jezu.

Msze święte  od 10 do 17 maja 2020 r.

10.05.2020. 5 Niedziela Wielkanocna
Godzina 7.00 + Stanisława czy Ciurusia w pierwszą rocznicę śmierci od żony.
Godzina 10:30. W 1 rocznicę komunii świętej dzieci.

Godzina 15.00 za Janinę i Kazimierza Grodkowskich w 45 rocznicę ślubu od dzieci. Msza dziękczynno-błagalna.

Poniedziałek godzina 7.00 + Jana Zachary od żony z dziećmi w  1 rocznicę śmierci.

Godzina 17.30

+Stanisława Gładkiego od wnuków Jakuba i Kacpra.

Wtorek godzina 7:00 + o szczęśliwą operację i o zdrowie. Natomiast msza święta zamówiona za dusze czyśćcowe jest przeniesiona na 2 czerwca 7:00.

Godzina 17.30 +  + Wandy Cisak  około 30 dzień po pogrzebie

Środa  7.00

+ Magdaleny Kobyłeckiej , Józefa męża.

godzina 17.30  + Marii Baniak w 18 rocznicę śmierci.

Czwartek godzina 7.00  + Stanisławy Polowiec mamy pani Polowiec  intencja od Szkoły Podstawowej w Buczu.

Godzina 17.30   + Stanisława Góry

Piątek   7:00 + Stanisława szczypała i rodziców Cypriana i Wiktorii.

Godzina 17.30+ Stanisława Góry

7:00  + Stanisława Pleszczyńskiego w 7 dzień po śmierci intencja od żony.

17.05.2020.6 Niedziela Wielkanocna                                                                       Godzina 7.00 + Mieczysława Jarosza, Wiesława syna.                                                                                                                        Godzina 10:30. W 18 rocznica urodzin dla Agnieszki z podziękowaniem za łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.

Godzina 15.00  + Stanisława Gładkiego od wnuczki Klaudii.

Trwają Msze święte

1/ Trwają Msze święte za + Janiny Matys