Dziś niedziela palmowa.

Msze święte w naszej parafii o 7:00 10:30 procesja z palmami, Msza Święta , po niej konkurs palm. Dziękuję stowarzyszeniu  na rzecz rozwoju wsi Bucze.

O 14:30 zapraszam wszystkich na  Gorzkie Żale. W tym czasie których zbieramy na kwiaty do Bożego grobu zgodnie ze zwyczajem. Potem Msza święta.

Dziękuję za piękną spowiedź w tym tygodniu.

Rozpoczyna się Wielki tydzień. W poniedziałek we wtorek i w środę msze święte rano o godzinie 7.00,

We wtorek szkoła i uczniowie zapraszają nas na misterium męki pańskiej o 19:00. Jest to wyjątkowe wydarzenie szkoły i całej społeczności Bucza oraz parafii. Serdecznie zapraszają organizatorzy.

W  środę  o godz.7.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. A po niej przygotowanie kościoła do uroczystości.

Wielki Czwartek Msza Święta Wieczerzy Pańskiej o godzinie 18:00.

Wielki piątek  o 18:00 liturgia Wielkiego Piątku

Wielka Sobota o 19:00 Wigilia Paschalna

Procesja rezurekcyjna w niedzielę o 7:00 rano.

Szczegółowy program na stronach internetowych i na gablotach kościelnych będzie wywieszony.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła i zapraszam w  środę o  godz.8.00 rodziny;

Ilony Sobota, Czesława Góry, Danuty Sarlej, Beaty Chamielec, Krystyny Wątor, Józefy Smulskiej, Jolanty Partyka, Anny Bryk.

Jest Gość Niedzielny  zachęcam do lektury.

Zapowiedzi przedmałżeńskie  –Paweł Zachara  i Sylwia Buchalska  oraz Michał Szczupał i Beata Kądziołka  ,Jakub Bielawski i Elżbieta Maria Baniak,  Jakub Andreasik i Natalia Kaczorowska.

Modlimy się owoce V Synodu naszej diecezji;

Msze święte od 10 do 17 kwietnia 2022

Niedziela Palmowa  10.04.2022

Godz.7.00   + Kazimierza Borowca trzecią rocznicę śmierci od córki Joanny z rodziną.

Godz.10.30 + około 7 dzień po śmierci za + Stanisława Lisa od żony

Godz.15.00 + Kazimierza góry w rocznicę śmierci Józefa i Stanisławy rodziców i zmarłych z rodziny.

Poniedziałek godz.7.00 + w 25 rocznicę + Jana Sumary , Marii żony, Adasia wnuka.

w 30 dz. Po śmierci Janiny Piwowarskiej od najbliższej rodziny x Jarosz odprawia.

Wtorek godz.7.00 + Józefa Gemza , Kazimierza syna , Józefy córki

Wielka Środa

Godzina 7.00 + Wandy Cisak w 2 rocznicę śmierci męża Józefa.

Wielki Czwartek godz.7.00  + w 30 dz. Po śmierci Cecylii Gibała  od Krzysztofa i Małgorzaty.

Piątek godz.7.00 + W tym dniu Mszy Świętej nie celebruje się w kościele

Wielka Sobota godz.19.00   w 38 rocznicę ślubu Jana i Władysławy.Dziekczynno- błagalna.

Niedziela Zmartwychwstania 17.04.2022

Godz.7.00   + Marii i Franciszka Pagacz

Godz.10.30 +  Tadeusza Szczupała z ok.urodzin.

Godz.15.00 + w 19 rocznicę śmierci Wiktorii Synowiec , Franciszka męża i zm. z rodziny.

Poniedziałek Wielkanocny

Godz.7.00  w 5 roczn. śm Dominiki Kania od rodziców

Godz.9.00 +Stanisława Ciurusia od Zygmunta z rodziną.

Godz.10.30 w 80 rocznicę urodzin Ryszarda. Msza dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże.

Chrzest  dziecka -Iwo Maślak