Dziś  32 niedziela zwykła – 1 niedziela listopada i adoracyjna.

Msze święte o 7:00 o 10.30 , 14.30 różaniec i  popołudniu Msza św. o 15:00.

We wtorek zakończenie oktawy  -modlitwy za zmarłych wypominanych.

W środę  nowenna o godzinie 17:00 do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W czwartek  wypada dzień adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Bardzo proszę panie pracujące w szkole z naszej parafii o pomoc aby dzieci i młodzież mogły uczestniczyć w adoracji .O godz. &.00 Msza św. I wystawienie Najświętszego Sakramentu i  o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i  błogosławieństwo Najśw. Sakramentem i zakończenie adoracji

W piątek wypada narodowe święto niepodległości oraz wspomnienie Świętego Marcina Msze Święte do południa o godzinie 7:00 9:00 i 10:30 intencji ojczyzny.

Dziękuję za dbanie o czystość kościoła i zapraszam na sobotę na godzinę 8.00 Renaty Piwowarskiej, Kazimiery Wygaś,  Barbary Pleszczyńskiej, Marty Radeckiej, Marty Cisak, Krzysztofa Bruc.

rodziny;

Jest Gość Niedzielny zachęcam do czytania. Jest  artykuł o samotności której doświadcza co czwarty Polak.

Modlimy się owoce V Synodu naszej diecezji;

W środę spotkanie  aspirantów po nabożeństwie.

Przyszła niedziela to  33 niedziela zwykła – 2 niedziela listopada inwestycyjna.

W tym tygodniu rozpoczęliśmy wymianę rynien poprzednie były bardzo zardzewiałe.

Dodatkowo jeszcze potrzebujemy wypłacić 7000 zł na opaskę wokół kościoła. Dziękuję rodzinie Zacharów naszych blacharzy za tą pracę.

Msze święte o 7:00 o 10.30 , 14.30 różaniec i  popołudniu Msza św. o 15:00.

Rodzina i mama Marcina zwróciła się do mnie z prośbą o zebranie funduszy dla chorego Marcina Sumary będziemy to mogli uczynić przed kościołem każdy Mszy Świętej.

Msze święte od 6 do 13 listopada 2022

Niedziela  06.11.2022

Godz.7.00   +Piotra Pamuły Juliana i Marty Pamułów Reginy i Kazimierza Mirkiewiczów

Godz.10.30  + drugą rocznicę śmierci Ireny Lis Stanisława męża i zmarłych z rodziny.

Godz.14.30 różaniec za wypominanych

Godz.15.00 + Janiny Sroga w 11 rocznicę śmierci męża Jana

Poniedziałek godz.7.00 + Tadeusza Świerczek z okazji urodzin.

Godz .17.00   za zmarłych z rodziny Pleszczyńskich od Mirosława z rodziną.

Wtorek  godz.7.00 + Marii Pamuła od bratowej Haliny

Godz.17.00 + Genowefy i Leopolda Borowiec Zofii i Czesława Kierzkowskich.

Środa godz.7.00.+ Andrzeja w 13 rocznicę śmierci

Czwartek godz.7.00 + Barbary Pachniewskiej od Ani Wąs

Piątek  Narodowe Święto Niepodległości

godz.7.00+ w 2 rocznicę śmierci Franciszka Pagacza Marii żony

Godzina 9:00 +Józefa Michałek w 5 rocznicę śmierci.

Godz.10.30 w intencji ojczyzny od Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Bucze

Sobota godz.7.00 + Józefy Piwowarskiej w 7 rocznicę śmierci męża Edwarda odprawia ksiądz Jan Jarosz

W intencji myśliwych koła łowieckiego o błogosławieństwo Boże i za zmarłych kolegów.

+ Grzegorza Golisa siódmy dzień po pogrzebie odprawia ksiądz Czesław Szewczyk w Osobnicy.

Niedziela  13.11.2022

Godz.7.00   +Stanisława Barnasia , Marii żony w rocznicę śmierci