OGŁOSZENIA    2017-08-06

Dziś 18 niedziela  zwykła. Msze św. o godzinie 10.30 i o  godzinie 15.00 Msza święta. Dziś odpust w Rudym Rysiu.

W tym tygodniu:

Msze święte w tym tygodniu o godzinie  7.00 rano a  w środę o godzinie 18.00.

We wtorek  wspominamy św. Dominika.

W środę   zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy.  Wypada wspomnienie liturgiczne świętej Teresy Benedykty od Krzyża.

W czwartek  wspominamy w liturgii świętego Wawrzyńca  diakona i męczennika.

W piątek   Wspominamy św.Klarę

W  sobotę

Godzina 14.00 Msza święta  ślubna Michała Grochalskiego i Gabrieli Piwowarczyk

Godzina 15.00  Msza święta  ślubna Grzegorza Kuczek i Iwony Michałek  -oraz  życzymy młodym parom wiele błogosławieństwa Bożego.

Przyszła niedziela to 19 niedziela zwykła.

Dziękuję za sprzątanie  kościoła i  zapraszam rodziny na sobotę  godz. 8.00.

Rodziny ;  Lucyny Gładkiej, Justyny Cisak, Renaty Gaczoł, Doroty Lachor, Krystyny Jarosz, Marii Kuciel.

Jest Gość Niedzielny zapraszamy do lektury

Sołtys i Rada Sołecka organizują 23 i 24 września  pielgrzymkę Licheń- Gniezno-Pole Lednickie. Wszystko połączone ze zwiedzaniem muzeów , włączona usługa pilota miejsc noclegowych i wyżywienia. Zapisy i informacje u Pana Sołtysa.

Podziękowania:

Serdecznie dziękuję za wasze  ofiary na cele ogrodzenia.

MSZE ŚWIĘTE  od   6 sierpnia do 13 sierpnia

Niedziela  6 sierpnia 2017r..

godz.7.00 + Ks.prof.Władysława  Piwowarskiego w 16 rocznicę śmierci.

Godz.10.30   + Marii Pamuła i Romana męża ,Stefana syna, Stanisławy córki, z intencji  Marii i Antoniego z Borku

Godz.15.00 + Mariana Przybysławskiego w rocznicę śmierci.

Poniedziałek godz.7.00 + Jana Lisa od Janiny Chraca z Wróblówki.

Wtorek godz. 7.00 + Stanisława Lisa od Franciszka i Haliny Skórka

Środa godz.18.00 + Barbary Kurtyka

Czwartek  godz. 7.00 +Kazimiery  Kokoszka w rocznicę śmierci  Kazimierza męża   z intencji córki  z mężem i dziećmi.

Piątek   godz.7.00 + Władysława Baniak  od Franciszka i Jiriny Zachara

Sobota godz.7.00 + Andrzeja  Pali ,Janiny Pasternak,Barbary córki rodziców  z obydwu stron.

14.00 Msza święta  ślubna Michała Grochalskiego i Gabrieli Piwowarczyk

Niedziela  13 sierpnia 2017r..

godz.7.00 +Stanisławy Sarlej w 8 rocznica śmierci

Godz.10.30   + Kazimiery Lis od Danuty i Alfreda Baniaków

Godz.15.00 + Edwarda Klimka od rodziny Klimków

Ks.Łojek w Krakowie odprawia Msze święte gregoriańskie + Andrzeja  Pamuły a kończy 13 sierpnia.

W seminarium odprawiane są Msze święte  za + Władysławy Baniak od 1 do 21 sierpnia i 21 sierpnia zakończenie Mszy świętych + Władysława Baniak.