Dziś  5 niedziela zwykła i  adoracyjna. Msze święte  w kościele o godzinie 7:00 10:30  o 15:00 Msza święta. Dziś modlimy się w intencji biskupa Leszka Leszkiewicza 6 rocznicę święceń biskupich.

Msze Święte  codziennie o 7:00 . W środę o 17.00.

W środę o 17:00 zapraszam na nowennę do matki Bożej Nieustającej Pomocy . Msze święte rano o 7:00 i po południu po 17:00. Po nabożeństwie zbiórka aspirantów.

W piątek wypada światowy dzień chorych. Msza święta dla wszystkich chorych w naszej parafii o 10:00 z namaszczeniem chorych. Prosimy podwieźć wszystkich chorych którzy chcą skorzystać z tej szczególnej łaski Bożej.

Przyszła niedziela to 2 niedziela inwestycyjna. . Rozpoczynamy nabożeństwa 40 godzinne.  Po sumie zapraszam klasę 8 a o 14.00 -15.00 z koronką do Bożego Miłosierdzia zapraszam Rycerzy Kolumba do poprowadzenia adoracji.

Jest Gość Niedzielny  zachęcam do lektury.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła i zapraszam na sobotę na godz.8.00 Moniki Mądel, Agnieszki Barnaś, Ewy Kielan, Haliny Góra, Małgorzaty Gemza, Stanisławy Gemza

Pamiętajmy o zachowaniu maseczek zasad higienicznych w tym czasie Modlimy się owoce V Synodu naszej diecezji;

Boże w Trójcy Świętej Jedyny, Obdarz nas swoją prawdą, miłością i pokojem, abyśmy jako rodzina tarnowskiego Kościoła owocnie przeżyli synod diecezjalny. Pragniemy w jedności z Kościołem powszechnym, odnowić i ożywić nasz Kościół tarnowski i w świetle Ewangelii, właściwie odczytać znaki czasu. Maryjo, Matko Kościoła i Patronko Diecezji Tarnowskiej, prowadź nas i wspieraj w synodalnej pielgrzymce wiary! Wszyscy święci i błogosławieni diecezji tarnowskiej, módlcie się za nami.

Msze święte od 6 do 13 lutego 2022

Niedziela 06.02.2022

Godz.7.00 +  Kazimierza Borowca i Franciszka Strąg z okazji dnia dziadka od wnuczki Emilii i Kornelii

Godz.10.30 + Piotra Pluszyńskiego od córki Jadwigi z mężem.

Godz.15.00 + Jana Pleszczyńskiego od Władysława z rodziną.

Poniedziałek godz.7.00 + Antoniego Kani od wnuka Grzegorza osieckiego z rodziną. O zdrowie dla Marii odprawia ksiądz Jan Jarosz.

Wtorek godz.7.00 + Antoniego Kani od żony Marii. Ksiądz Jarosz odprawia o zdrowie dla Józefy.

Środa godz.7.00 + 7  dzień po pogrzebie Franciszka Boracy  od pani Ciećko  i Andreasików

Godzina 17.00. + Franciszka Synowca 47 rocznicę śmierci Wiktorii żony i synów.

Czwartek godz.7.00 + Zygmunta Pasternaka od synowej Jolanty.

Piątek godz.7.00 +  Józefa Cisaka w 1 rocznicę śmierci żony Wandy.

godz.10.00 Za wszystkich chorych w parafii

Sobota godz.7.00  + w 3 rocznicę śmierci Józefa Gładysza od żony i dzieci.

Niedziela 13.02.2022

Godz.7.00 +  Zygmunta Pasternak od wnuczki Eweliny.

Godz.10.30 chrzcielna Filipa Szymona Kani

Godz.15.00 + Józefy Bilariusz około 14 dzień po pogrzebie od siostry Zofii.