Dziś 1 niedziela miesiąca września Msze święte o 7:00 10:30 i po południu o 15:00.

W tym tygodniu:

W środę

Zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00. Zapraszam na nowennę klasę siódmą z rodzicami.

Przyszła niedziela to 2 niedziela września Msze święte o 7:00 o godzinie 10:30 i po południu o 15:00. Słowo Boże będzie głosił o. Tomasz Dubiel pracujący  w  ziemi świętej. Będzie również możliwość nabycia książki  ojca księdza Dubiela czy też różańca Świętego z ziemi świętej.

Odpust w w parafii Borzęcin.

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Modlimy się w intencji owoców V synodu.

Modlimy się o owocne przeżycie misji świętych w parafii.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny  w sobotę na godzinę 8.00: Jiriny Zachara, Dawida Zachary, Anny Borowiec, Władysławy Zaczyńskiej, Zofii Sudyka, Estery Mietła

Jest Gość Niedzielny – Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych.

Dziękuję za piękny pierwszy piątek miesiąca za dzieci i młodzież , która skorzystała z sakramentu pokuty wraz z konferencją o błogosławieństwie zgłoszoną w ramach przygotowania i pracy z młodzieżą po nabożeństwie przez księdza misjonarza.

Zapowiedzi;

Katarzyna Gój parafia Bucze i Marcin Gutowicz parafia Brzesko

Msze święte od  5 do 12 września 2021

Niedziela 05.09.2021r.

Godz. 7.00 ,  w rocznicę śmierci Marii Kotra, Krzysztofa męża.

Godz.10.30  + Andrzeja Chamielca w piątą rocznicę śmierci Edwarda ojca i zmarłych z rodziny Lamotów.

Godz.15.00 + Edwarda Klimka i zmarłych z rodziny.

Poniedziałek godzina 7.00  w intencji Bogu wiadomej..

Wtorek godzina 7.00 + Stanisława Pleszczyńskiego od syna Aleksandra.

Środa godzina 7.00  w intencji mamy dziękczynno błagalna

Godzina 18.00  + Marii Przybysławskiej od chrześnicy z rodziną.

Czwartek  godzina 7.00 + Władysława i Emilii Gaczoł.

Piątek godzina 7.00 + w  30 dzień po śmierci Marii Matys

Sobota godzina 7.00 + Stanisława Pasula i Juliana Pacury.

Niedziela 12.09.2021r.

Godz. 7.00    W 5 rocznicę śmierci Kazimiery Lis i Stanisława Lis

Godz.10.30   chrzest Nadii Kingi Zdebskiej

Godz.15.00  W 25 rocznica ślubu Małgorzaty i Bolesława Msza dziękczynno-błagalna

Ks. Leszek Zalewski odprawia według intencji sobie powierzonych.

Za Cecylię Musiał odprawiana jest Msza gregoriańska.

Otrzymałem potwierdzenia Mszy świętych za +  Ludwika Pleszczyńskiego.  Msze gregoriańskie w październiku i w listopadzie.