Dziś 3 niedziela Wielkiego Postu i 1 niedziela marca adoracyjna  i zmiana tajemnic różańcowych rano o godzinie 7.90. Zachęcamy do licznego udziału na drogach krzyżowych i Gorzkich Żalach zapraszam całe rodziny z dziećmi i młodzieżą. Msze święte o godz.7.00,10,30 po niej droga krzyżowa o  14.30 Gorzkie Żale po nich Msza święta.

W tym tygodniu

Msza święte codziennie rano o godz.7.00 z wyjątkiem środy i piątku.

środę   Msza święte popołudniu o  godzinie 17.00 z nowenną do MBNP

W  piątek   Msza święta rano o godzinie 7.00 a po niej droga krzyżowa  i popołudniu  o godzinie 17.00 droga krzyżowa – poprowadzi jedna z matek a po niej Msza święta.

Przyszła niedziela to 4 niedziela Wielkiego Postu .Msze święte o godz.7.00,10,30 po niej droga krzyżowa o  14.30 Gorzkie Żale po nich Msza święta. Zachęcamy do licznego udziału na drogach krzyżowych i Gorzkich Żalach zapraszam całe rodziny z dziećmi i młodzieżą.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła i zapraszamy rodziny na sobotę  o  godz. 8.00. Małgorzaty  Musiał, Natalii Pająk, Anny Boruta, Teresy Kula, Władysławy Cisak, Doroty Malaga.

Jest Prasa katolicka; Gość Niedzielny zachęcamy do czytania.

Przyszła niedziela  to niedziela inwestycyjna Bardzo proszę o ofiary w kopertach. Proszę podpisać kopertę. I myślę że nie uszczupli budżetu domowego. Nie wymuszam , ale kto chce z wiarą i świadomością  dla piękna tej parafii której otoczenie kościoła jest wizytówką. Bóg zapłać za zrozumienie.

Spotkania:

Przed nowenną w środę spotkanie klasy 3 do 1 komunii na plebanii. Katecheza o godzinie 16.00

W piątek spotkanie klas 7  na plebanii celem przygotowania do bierzmowania.  Proszę o uzupełnienie indeksów.

Rekolekcje w parafii rozpoczną się przed niedzielą palmową czwartek, piątek sobota zakończą się w niedzielę palmową. Poprowadzi ks.prof Andrzej Sułek prof psychologii KUL.

Msze święte od 04 luty do 11 marca

Niedziela 4 marzec  2018r.

godz.7.00  +Albina Malary w dniu imienin

godz.10.30  + w 8 rocznicę śmierci  Józefa Boruty, Ireny żony

godz.15.00. +  Janiny Lis w 1 rocznicę śmiercią dniu urodzin z okazji dnia kobiet z int córki Moniki z rodziną.

Poniedziałek  godz.7.00  + Kazimiery  Lis od rodziny  Pluta z Tymbarku

Wtorek godz.7.00.  + Kazimiery  Lis od Edwarda  Milewskiego z rodziną

Środa godz.17.00  + Kazimiery  Lis od Joanny z mężem Marcinem i wnukiem Ignasiem

Czwartek godz.7.00. + Ireny Sobol z19 róży Bogumiły Gładkiej

Piątek Godz.7.00 + Jana Lisa , Józefa  Matysa, Magdaleny żony.

Godzina 17.00 + Kazimiery  Lis

Sobota  godz.7.00. + Ireny Wielgosz od Kazimiery,Stanisławy,Małgorzaty  dawnych sąsiadów.

Niedziela 11 marzec  2018r.

godz.7.00  + Marii i Michała Sudyków, Juliana i Marty Pamułów

godz.10.30  +  Kazimiery  Lis od Danuty Kusiak z rodziną

godz.15.00. +  W 3 rocznicę śmierci  Józefa  Sobola, Zofii żony.