Dziś Msze św. w porządku zwykłym o godzinie 7.00, 10.30, 15.00. Dziś ofiary przeznaczamy na cele  ogrzewania naszego kościoła. Dziękuję za ofiary i zrozumienie.

W tym tygodniu:

Od  poniedziałku  rozpoczynają się roraty . Chcę  was zaprosić do udziału w roratach . W tym roku papież  ogłosił międzynarodowy rok świętego Józefa. Z tej okazji obrazki  dla dzieci  są poświęcone   świętemu Józefowi.  Znajdźcie czas na tą chwilę modlitwy. Zapraszam wszystkie dzieci w parafii z ich rodzicami. To najpiękniejsze,co możecie zrobić dla waszych dzieci dla ich wiary.  O 16.30  godzinki bardzo proszę panie, aby się zorganizowały i o godzinie 17.00 Msza święta roratnia , w sobotę rano o godzinie 7.00.rano Mszy świętych  na czas rorat nie ma tyko popołudniu.

W czwartek wspominamy  św.Ambrożego

W piątek  wypada Uroczystość  Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte  o godzinie 7.00, suma o godzinie  10.30 i popołudniu o godzinie 17.00.

Przyszła niedziela to dzień pomocy materialnej Kościołowi  na Wschodzie do puszek zaś ofiary z tacy przeznaczamy jako inwestycyjne w naszej parafii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła i zapraszamy rodziny;Został kościół  posprzątany wzorowo oraz wokół  kościoła  i rynny wyczyszczone i spusty. Porządna praca dziękuję i gratuluję. Zapraszam na sobotę na godzinę 8.00 rodzin; Marii Koryga, Katarzyny Przepiórka, Józefy  Przybysławskiej, Joanny Szczerbińskiej, Bernadety Koczwara,Władysławy Borowiec.

Dziękuję za ofiary administracyjne i na potrzeby kościoła;  Pewna rodzina 1000 zł , Barbara i Tomasz Urbańscy 200 zł.

Jest Prasa katolicka; Gość Niedzielny

W związku z licznymi wątpliwościami dotyczącymi projektu muzeum  śp. ks. I. Piwowarskiego. Po rozmowie z władzami kościelnymi stwierdzono, że plebania nie jest miejscem muzeum . Trzeba także wypełnić zobowiązania powizytacyjne miedzy innymi rozbiórka starej plebanii. Warto zastanowić się nad epitafium w kościele upamiętniające działalność na rzecz ludzi i ojczyzny oraz czy istnieje możliwość ekspozycji  w muzeum Brzeskim, miejscu dostępnym i łatwym do zwiedzania oczywiście po uzgodnieniu z Panem Burmistrzem.

Spotkania: Klasa 2 gimnazjum we wtorek po roratach,Klasa 3 gimnazjum w środę po roratach, Ministranci i  lektorzy  w środę po nowennie z ceremoniarzem. Klasa 3 do 1 komunii ma spotkanie w piątek na Mszy świętej o godzinie 17.00 poświęcenie medalików z wizerunkiem Niepokalanej.

Będą roznoszone opłatki na na cele utrzymania pracowników kościoła;

Sobota 09.12.2017r. Od 9.00 Podlesie i Podbłonie

Niedziela  10.12.2017r. Od godz.12.00 ; Bucze , Borek – Pagorek , ul. Ks. Kuźmy

Sobota 16.12.2017r. Od godz.9.00 ; Zagrody, Skotnik, , ul. św. Floriana

Niedziela 17.12.2017r. Od godz. 12.00; Grądzik, os. Słoneczne, ul. Łucka

Msze święte oddo 10 grudnia 2017r.

Niedziela 3 grudnia 2017r

Godz.7.00   w 1 rocznicę śmierci  Anny Boraca ,Jana męża

Godz.10.30   +Józefa Kubonia Marii żony

Godz.15.00   Edwarda Chamielca w 21 rocznicę śmierci,Andrzeja syna z intencji. Iwony

Poniedziałek godz.17.00   + Stanisława  Baniaka i rodziców  Marii i Tadeusza w rocznicę śmierci od x I.Piwowarskiego

Wtorek godz.17.00   + Andrzeja Mularza w 8 rocznicę śmierci od xI.Piwowarskiego

Środa godz.17.00   + Marii i Józefa Gibałów

Czwartek godz.17.00   + Tadeusza Świerczka z okazji urodzin

Piątek UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

Godz.7.00. + Romana Pamuły ,Marii żony,Stefana syna i Stanisławy córki z intencji Marii i Antoniego

godz. 10.30   + Jana Grodkowskiego  ,Genowefy żony, Jana Zachary Heleny żony, Henryka Płockiego, Teresy Zachara ,Anny Grodny

godz.17.00 w 18 rocznicę urodzin Damiana

Sobota godz.7.00 + Ireny  Wielgosz

Niedziela 10 grudnia 2017r.

godz.7.00   w 60 rocznicę śmierci  Ks. Benedykta

godz.10.30   za + ks. Ignacego Piwowarskiego około 30 dzień po pogrzebie