Dziś  Niedziela w okresie Bożego Narodzenia.  Msze święte  w kościele o godzinie 7:00 10:30  o 15:00 Msza święta.

rozpoczynamy  Msze święte kolędowe i zapraszam poszczególne regiony parafii zgodnie z życzeniem księdza biskupa. Będą one codziennie o 9:00 przez cały tydzień.

Poniedziałek godzina 9.00 Bucze. Ul. Szyszko-Bohusza, ul. Nad Uszewką , ul. Dekarzy, Osiedle Zaciszne.

Wtorek godzina 9.00

Zagrody – od Państwa Górów Haliny i Bogusława  w kierunku kościoła:  ul. Trakt Szczepanowski część , ul. Floriana, ul. Ks. Kuźmy, i koło kościoła i ul. Parkowa.

Środa godzina 9.00 Podlesie i Podbłonie. Ul. Lipowa, Miodowa, ul. Na Podlesiu,  ul. Załetownia.

Czwartek godzina 9.00

Ul. Okulicka wraz z ul. Grądzik i Łucką .

Piątek godzina 9.00

ul. Pagorek, Dąbrówka.

Sobota godzina 9.00

Zagrody ciąg dalszy od Kazimierza Gibały i  Szafraniec , osiedle Rosówki, ul Piłkarska, ul. Podkowa, pozostała część Traktu Szczepanowskiego do końca , ul. Skotnik.

Bardzo proszę o zabranie naczynia na wodę święconą.

Msze święte w tym tygodniu:

Msze święte o godzinie 7.00  dodatkowa o godzinie 9.00.

W środę wypada Uroczystość Trzech Króli czyli Objawienia Pańskiego.

Msze święte o 7:00,  9:00 , 10:30 i po południu o 15:00 z nieszporami świątecznymi.

Przyszła niedziela to niedziela chrztu Pańskiego. Zakończenie liturgiczne okresu Bożego Narodzenia. Msze święte o 7:00 10:30 15:00 .

Dzieci misyjne nie mogą zbierać po domach ofiary na misje dlatego po każdej Mszy Świętej będą stały i zbierały ofiary na misje wszystkie w tym dniu ofiary przekazane są na misje. Bardzo proszę o hojne ofiary na ten cel.

Trwa działalność V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Dziękuję za współpracę.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła zapraszam następne rodziny w sobotę o   godz.10.00-  Barbary Prokop, Wiktorii Żurek, Zofii Zachara, Barbary Migdał, Moniki Kołodziej, Katarzyny Witkowskiej, Marii Rysiewicz.

Jest Gość Niedzielny świąteczny w cenie 10 zł.  zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Przypominam  prośbę sanepidu  o zasłaniania ust i nosa i higieny i odpowiednich zasad higienicznych!

Msze święte od  3 do 10 stycznia  2020

Niedziela 03.01.2021r.

7:00 + Stanisława w 36 rocznicę śmierci, Salomei żony synów;  Stanisława, Józefa,  Anny żony z intencji Mirosława i Bernadety Jarosz

Godzina 10:30 + Józefy Nalepa od syna Marka z rodziną

Godzina 15:00  + Edwarda Milewskiego od syna Stanisława z żoną Danutą.

Ksiądz prałat Czesław Szewczyk odprawia dziś o 16.00 około siódmy dzień po pogrzebie +  Anny Wolsza

Godz.7.00 +  Zofii Kania

Wtorek Godzina 7.00 +

Józefy Szczupał od przyjaciół ul Rzemieślnicza w Brzesku.

Środa – Objawienie Pańskie czyli Trzech Króli.

godzina 7.00  w 18 rocznicę urodzin Kacpra dziękczynno-błagalna od rodziców.

Godzina 9.00. Msza święta Kolędowa Podlesie i Podbłonie. Ul. Lipowa, Miodowa, ul. Na Podlesiu,  ul. Załetownia.

Godzina 10.30 + Józefa góry w rocznicę śmierci Stanisławy żony Kazimierza syna.

Godzina 15.00 + Edwarda Milewskiego od Marii i Ignacego Lis.

Czwartek  godzina 7.00

za dusze czyśćcowe odprawia.

Piątek – godzina 7.00 +

Józefa Lisa od Zofii i Eugeniusza Gładkich.

Sobota 7:00 + Józefa Lisa od  syna Dominika z żoną.

Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy  liturgiczny okres Bożego Narodzenia. 10 .01.2021 r.

Godzina 7.00 + Janiny Szczupał od

Godzina 10.30 za dziecko ochrzczone Boraca

Godzina 15:00  + Edwarda Piwowarskiego w 30 rocznicę śmierci, Józefy żony.

Trwają msze święte poza parafią.

1. + Stanisława Pleszyńskiego odprawiane są w Zabawie 10 i 18 miesiąca , i ks. Andrzej Szczupał odprawia od zeszłego tygodnia w jego intencji