Dziś niedziela w okresie Bożego Narodzenia – adoracyjna

o 7:00 , 10:30 i  popołudniu Msza święta o 15:00.

Ponieważ jest to czas pandemii dlatego kolęda będzie tak jak w tamtym roku w kościele.

Poniedziałek o godz.9.00 zapraszam następujące regiony naszej parafii ; ul.Kuźmy, Trakt Szczepanowski, , ul. Podkowa, os.Rosówki,ul.Floriana

We wtorek o godzinie 9.00 zapraszam regiony  ul.Skotnik oraz wszystkich którzy nie mogli uczestniczyć w innych terminach.

W  sobotę na godzinę 9.00 zapraszam mieszkańców całego Podlesia oraz ul.Miodowej.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:00.

W czwartek wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli trzech Króli. Msze święte w o 7:00 10:30 i po południu o 15:00. W tym dniu ofiary przeznaczamy na misje święte ponieważ kolędnicy misyjni nie mogą pójść do domów ze względu na pandemie.

Popołudniu od godz.14.30 gości u nas orkiestra z Okulic . Zapraszamy serdecznie koncert kolęd przed Mszą i po Mszy świętej serdecznie zapraszamy na to wydarzenie artystyczne w naszej parafii.

W piątek wypada 1 piątek miesiąca.

Msze święte o godz. 7.00 rano i popołudniu o godzinie 17.00 . Po Mszy spotkanie formacyjne dla klas 6,7,8. Wyjazd do chorych będzie w niedziele o godzinie 9.00. Pojadą nadzwyczajni szafarze.

Wypada 1 sobota miesiąca i różaniec wynagradzający do Niepokalanego Serca NMP.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła i zapraszam na sobotę na godzinę 10:00. Następujące rodziny; Natalii Baniak, Bernadety Mularz, Wojciecha Sobol, Joanny Strąg, Moniki Maciaś, Marty Matys.

Pamiętajmy o zachowaniu maseczek zasad higienicznych w tym czasie.

Modlimy się owoce V Synodu naszej diecezji;

Boże w Trójcy Świętej Jedyny,

Obdarz nas swoją prawdą, miłością i pokojem,

abyśmy jako rodzina tarnowskiego Kościoła

owocnie przeżyli synod diecezjalny.

Pragniemy w jedności z Kościołem powszechnym,

odnowić i ożywić nasz Kościół tarnowski

i w świetle Ewangelii

właściwie odczytać znaki czasu.

Maryjo, Matko Kościoła

i Patronko Diecezji Tarnowskiej,

prowadź nas i wspieraj

w synodalnej pielgrzymce wiary!

Wszyscy święci i błogosławieni

diecezji tarnowskiej,