Dziś 1 niedziela października. Witam wszystkich. Bardzo serdecznie na naszym odpuście ku czci przeniesienia relikwii świętego Stanisława. Dziś porządek świąteczny Msze św. o godzinie 11. 00 suma odpustowa którą poprowadzi ks. Prałat  Józef Mróz, który w tym roku odchodzi złoty jubileusz kapłaństwa. O godzinie 14.30 różaniec i o godzinie 15.00 Msza święta. Dziękuję Mu  za życzliwość  i przybycie na naszą parafialną uroczystość. Dzisiaj modlimy się i wspieramy ofiary w Meksyku.

W tym tygodniu:

Msze święte w tym tygodniu tylko popołudniu o godzinie  17.00 z wyjątkiem piątku rano i wieczorem, natomiast w sobotę o godzinie 7.00 rano i  po Mszy świętej różaniec. Zapraszamy dzieci, młodzież, starszych, rodziny naszej parafii. Odmawiajmy różaniec.

W poniedziałek  wspominamy świętych Aniołów Stróżów

W środę   wypada wspomnienie liturgiczne świętego Franciszka z Asyżu i zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godzinie 17.00.

Wypada 1 piątek miesiąca. Wspominamy świętą Faustynę. Kowalską. Msze święte  wotywne do Serca P. Jezusa wraz z komunią wynagradzającą Bożemu Sercu rano o godzinie 7.00 i popołudniu o godzinie 17.00.  Wyjazd do chorych o godzinie 8.00. Po Mszy świętej zapraszam klasę 7, oraz. 2 i 3 gimnazjum.

Wypada 1  sobota miesiąca i nabożeństwo i różaniec fatimski rano o godzinie 7.00 Wspominamy w liturgii Najświętszą Maryję  Pannę Różańcową.

O godzinie 14.00 ślub Piotra Lisa i Pauliny Przybysławskiej  życzymy młodej parze błogosławieństwa Bożego.

Przyszła niedziela to 26 niedziela zwykła. Ze względu na dzisiejszy odpust adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w przyszłą niedzielę. Wypada w przyszłą niedzielę dzień Papieski ofiary do puszek przeznaczamy na cele pomocy dla ubogiej i uzdolnionej młodzieży.

Dziękuję za sprzątanie  kościoła i  zapraszam rodziny na sobotę godz. 8.00.

Rodziny ; Iwony Kruczek, Angelika Woda, Kazimierza. Skalskiego, Danuty Milewskiej, Krzysztofa Milewskiej, Sławomira Łobody.

Jest Gość Niedzielny zapraszamy do lektury

Podziękowania:

Serdecznie dziękuję za wasze  ofiary na cele ogrodzenia dzięki którym można kontynuować pracę. Dobrze wiecie jak to dzisiaj wygląda i rozumiecie potrzeby swojej parafii. Bardzo dziękuję . Niech  Pan Bóg wam obficie za każde dobro wynagrodzi.

MSZE ŚWIĘTE  od   1 do 7 października w tygodniu tylko popołudniu o godzinie 17.00

Niedziela  01 października 2017r..

godz.7.00 + Dominiki Kania

Godz.11. 00 w 18 rocznicę urodzin dla Alberta. Msza dziękczynno-błagalna

Godz.15.00, +Stanisława Lisa. Od wnuka Andrzeja z rodziną.

Poniedziałek Godz. 17. 00 +Marii Barnaś. W 2 rocznicę śmierci, Stanisława męża.

Wtorek  godz.17.00 + Kazimiery Lis od zarządu LKS Bucze

Środa godz.17.00 + Stanisława Lisa od Bernadety i Kazimierza Michałek

Czwartek Godz. 17.00 +Ireny Wielgosz do Mateusza i Stanisława

Piątek   godz.7.00 + Ireny Wielgosz od rodziny Malików z Poręby Spytkowskiej.

Godz. 17.00 +Stanisława Baniak w 38 rocznicę śmierci

Sobota godz.7.00 + Antoniego. Bilariusza w 28 rocznicę śmierci Marii żony.

Niedziela  7 października 2017r..

godz.7.00 + Dominiki Kania

Godz. 10.30 Za dzieci ochrzczone :Filipa Macieja Dziadowca i Julię Katarzynę Bachula

Godz.15.00 +Krystyny Boruta od  Rafała z żoną Katarzyną oraz wnukami: Kamilą i Izabelą

Ks. Zalewski w Chile nasz Rodak odprawia mszę gregoriańską + Dominiki Kania początek 1 października. .

Ks. Prof. Paweł +Tadeusza Szczupała od kolegów i koleżanek dystrybucji gazu w Brzesku

Ks. Senior +Ireny Sobol