Dziś rozpoczyna się odpust Szczepanowski.
W naszej parafii Msze Święte o 7:00 10:00 zapraszamy dzieci pierwszej komunii i ich gości i po południu o 15:00.

Rozpoczynają się nabożeństwa majowe o godz.18.00 z wyjątkiem poniedziałku o 17.00 i wtorku 14.45 i soboty o godzinie 7.00.

W poniedziałek o 18:00 ksiądz biskup udzieli sakramentu bierzmowania dla naszej młodzieży. Przystępuje 8 kandydatów z naszej parafii. Dlatego nabożeństwo majowa będzie o 17:00.

We wtorek wypada Uroczystość Najświętszej Marii Panny Królowej Polski . Msze Święte o 7:00 10:30 zapraszamy dzieci rocznicy pierwszej komunii
i o 15:00. O godzinie 14: 45 nabożeństwo majowe.

W tym tygodniu dzieci klasy trzeciej mają biały tydzień.

W środę o godz.18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. I dzieci komunijne mają złożenie przyrzeczeń. Przenoszą ze sobą świece.
W środę również ofiary złożone przez dzieci przeznaczone są na cele misyjne.
W czasie nowenny i po niej adorujemy Pana Jezusa i modlimy się w intencji naszej ojczyzny to modlitwa to wyznaczona przez Akcję Katolicką w Tarnowie dla AK w Buczu.
O 20:00 spotkanie relatorów V SDT on-line dla księdza proboszcza.
W sobotę wypada główna uroczystość ku czci Świętego Stanisława – w Szczepanowie.

Rozpoczynają się prace przy skarpie na cmentarzu.

Dziękuję za troskę o czystość kościoła i
zapraszam w sobotę godz.8.00 rodziny; Marii Kania, Agaty Chełmińskiej, Doroty Boruta, Anny Boruta, Natalii Pająk, Małgorzaty Musiał, Teresy Kula

Jest Gość Niedzielny zachęcam do lektury.

W przyszłą niedzielę
W naszej parafii Msze Święte o 7:00 10:30 i po południu Msza o godzinie15:00, zaś nabożeństwo majowe o 14:45.

Zapowiedzi przedmałżeńskie Michał Szczupał i Beata Kądziołka ,Jakub Bielawski i Elżbieta Maria Baniak, Jakub Andreasik i Natalia Kaczorowska.
Modlimy się owoce V Synodu naszej diecezji;

Podziękowania;
Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła oraz za pomoc w porządkowaniu terenu wokół kościoła i plebanii, oraz pomagającym państwu Zacharom. Księdzu Leszkowi za pomoc w spowiedzi oraz wszystkim którzy te dzieci przygotowali do świętej liturgii wraz z panią Karoliną i panią wychowawczynią i nauczycielami oraz wszystkim którzy pomagali . Dziękuję księdzu Janowi za obecność i przewodniczenie dzisiejszej uroczystości i całej służbie liturgicznej i wam wszystkim.

Msze święte od1 do 8 maja 2022

Niedziela 01.05. 2022 Godz.7.00 +Marii Kuboń w pierwszą rocznicę śmierci Józefa męża i Józefa syna. Ks Leszek – w pewnej intencji o zdrowie prosiła wczoraj bardzo rodzina.

Godz.10.00 + w intencji dzieci z okazji pierwszej komunii świętej i rodziców.

Godz.15.00 + Marię Pamuła od syna Pawła z rodziną.

Poniedziałek Godz.17.00 + Mary Pamuła od koleżanki Urszuli z rodziną.

Wtorek godz.7.00 + w siódmą rocznicę śmierci Lucyny Tekiela

Godz.10.30 W pierwszą rocznicę komunii świętej dla dzieci klasy 4

Godz.15.00 rocznicę śmierci Ireny Sobol od męża i dzieci.

Środa Godzina 7.00 +za dusze czyśćcowe Godzina 18.00 w 30 rocznicę śmierci ,Jana Srogi Janiny żony Stanisława syna.

Czwartek godz.18.00 + Józefa Synowca

Piątek godz.18.00 + w drugą rocznicę śmierci Stanisława Pleszczyńskiego od żony dzieci.

Sobota godz.7.00 + Stanisława Matysa z okazji imienin, Stanisława syna Janiny żony.

Niedziela 08.05. 2022

Godz.7.00 + Stanisława gładkiego z okazji imienin

Godz.10.00 + chrzcielna za Iwo Maślaka, Wiktorię Marię Drużba i Błażeja Szymona Marnik.

Godz.15.00 + Józefa Synowca od żony