Dziś niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Msze św. O godz. 7.00. 10.30 i popołudniu o godz 15.00

W poniedziałek wielkanocny Msze św. o godz. 7.00, dodatkowa o godz. 9.00 , 10.30 i popołudniu już nie ma Mszy św.
Jutro czytamy list rektora uczelni katolickich i składka jest przeznaczona na te uczelnie.

W przyszła niedzielę wypada kanonizacja Jana Pawła 2 i dlatego zgodnie z zarządzeniem ks. Biskupa mamy umożliwić udział w kanonizacji.
Aby nie burzyć porządku Msze św. rano o godz. 7.00 dodatkowa Msza o godz. 9.00 (10.30 nie ma) i Msza św. popołudniu o godz.15.00

Podziękowania;
Ks. Ignacemu za pomoc w spowiedziach, nadzwyczajnym szafarzom P. Alfredowi i P. Mateuszowi za pomoc w komunii , dziękuję za śpiew pasji w niedziele i w piątek panom tenorom P. Piotrowi, P. Józefowi i P. Wacławowi i oczywiście p. organiście za piękny śpiew i towarzyszenie w świętych obrzędach oraz służbie liturgicznej czyli ceremoniarzom; Albertowi Minor, Tomaszowi Boraca, Stanisławowi Pleszczyńskiemu, lektorom, ministrantom co jak wojsko wyglądało, DSM, oraz Strażakom co strzegli grobu, tym, co organizowali p. Stanisławowi Pleszczyńskiemu i Bogusławowi Górze i tym co nieśli baldachim, feretrony i chorągwie grupie artystycznej za dekorację i kwiaty na ręce pani Stanisławy oraz paniom w kuchni P. Halinie i P. Matysowej za wspaniałe smaki i potrawy oraz tym paniom co pomagały w przyjęciu kapłanów i ojca rekolekcjonisty. Chcę podziękować p. Rafałowi Górze za prowadzenie koncertu oraz naszej parafialnej strony. Wszystkim parafianom gratuluję za spowiedź, obecność, za piękną modlitwę w tym czasie świętego triduum. Także ubierającym krzyż i wszystkim co porządkowali na zewnątrz kościoła i na cmentarzu.
Dziękuję za wszystkie ofiary na prezbiterium. Niech P. Bóg stokrotnie wynagradza.

Spotkania;
Aspiranci środa przed nabożeństwem
Dzieci 1 komunijne po nabożeństwie
Sobota godz.9.00 klasa 3 gimnazjum do bierzmowania

MSZE ŚWIĘTE OD 20.04.
DO 27.04.2014R.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA P. JEZUSA
Godz.7.00 resurekcja + Tadeusza Cisaka w 8 roczn śm. Z int. Barbary Pachniewskiej
Godz.10.30 + Marii Pagacz w 14 roczn śm.
Godz.15.00 + + Anny Koczwara w 7 dz. Po pogrzebie

21.04.2014r.Poniedziałek wielkanocny
Godz.7.00 W 80 roczn. urodzin Józefa dziękczynno-błagalna
Godz. 9.00 w 40 roczn. ślubu Marii i Franciszka Zachary Msza dziękczynno-błagalna