niedziela palmowa rozpoczyna wielki tydzień

Spowiadamy w parafiach. W środę nowenna rano z Mszą świętą.

Jest Gość niedzielnyu a w nim artykuły; i płyta ze świetnym filmem Mela Gipsona „pasja”

Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam rodziny   w środę na godz.10.00

Krystyny Wyczesany, Małgorzaty Gibała , Grażyny Wilk , Lis Ewelina.

oraz krótkie sprzątanie w sobotę o godz.20.00

Urszuli Bochenek , Genowefy Gaczoł, Grażyny Rysiewicz, Patrycji Rudnik

Wielki czwartek wielki piątek wielka sobota nabożeństwa codziennie rano o godzinie osiemnastej natomiast wielka niedziela rezurekcja rano o godzinie siódmej.

program wielkiego czwartku wielkiego piątku i wielkiej soboty jest tak jak dotychczas pozostaje niezmieniony i wywieszony na gazetce parafialnej oraz na stronie internetowej parafii.

Podziękowania serdecznie pragnę podziękować Ignacemu i Marii Lisom i za kwiaty do osadzenia koło kościoła. Dziękuję także pani Iwonie Barnaś Joannie Strąg za przywiezienie obsadzenie dziękuję także Krzysztofowi  Milewskiemu za przywiezienie kory pod plebanię . Pani Małgorzacie Sumara oraz Zofii Cisak za oczyszczenie figurki Matki Bożej.

Msze św. Od 29 marca  do  kwietnia 2015r.

Niedziela  palmowa 29 marca

Godz.7.00. + Stanisława Baniaka Anny żony

Godz.10.30. W 10 rocznicę ślubu. Joanny i Roberta Zachara

Godz.15.00.  + Józefa Barnasia z 5 róży ojców Tadeusza  Mizery

Pon  godz.7.00  +  Stanisława Baniaka w rocznicę śmierci Anny żony

Wtorek godz.7.00  + Janiny Koczwara w 28 rocznicę śmierci , Antoniego męża

Środa  godz.7.00 + Stanisława Chamielca w rocznicę śmierci

Wielki Czwartek godz18.00  ++ Andrzeja Andreasika, Józefa Ciećko , Juliana i Marty Pamuła

Wielki Piątek. Mszy świętej  w tym dniu nie ma.

Wielka Sobota godz.18.00 + Franciszka Kwiatka w 31 rocznicę śmierci, Franciszka syna , Jana Sumatry, Marii żony

Niedziela  Zmartwychwstania rezurekcja o godz. 7.00

Godz.7.00.+ Tadeusza Cisaka w 9 rocznicę śmierci z intencji Barbary Pachniewskiej

Godz.10.30.+ Stanisława, Elżbietę Sarlej syna Stanisław wnuka Dariusza

Godz.15.00.  +W intencji Celiny i Aleksandra Szczupałów w 30 rocznicę ślubu. Msza święta dziękczynno-błagalna.