Dziś obchodzimy 60 rocznicę, kiedy dekretem ks. Bpa w 1955r. ustanowiona została Matka Boża Nieustającej Pomocy jako główna patronka naszej parafii i w ten święty czas wpisuje się potrójny i złoty jubileusz kapłanów rodaków ; księdza Ignacego Piwowarskiego i ks. Stanisława Milewskiego i ks. Stanisława Szafrańca.   Msza święta odpustowa o godz.11.00 ku czci MBNP uświetnia ten piękny jubileusz. A Jubilatom serdecznie gratulujemy.

Msze św. w porządku świątecznym o godz.7.00 ,10.30 i 15.00 Msza święta.

W poniedziałek wypada Uroczystość Piotra i Pawła ; Msze święte o godz. 7.00 i popołudniu o godz. 18.00

W środę zapraszamy na nowennę do MBNP i Mszę św. i spotkanie aspirantów celem przygotowania liturgii.

W czwartek wypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej

W piątek wypada święto św. Tomasza Apostoła. Wypada 1 piątek miesiąca. Msze św. wotywne do Serca P. Jezusa rano o godz. 7.00 i popołudniu o godz. 18.00. Wyjazd do chorych od 8.30.

Wypada 1 sobota i Msza św. i różaniec fatimski rano o godz. 7.00 zapraszamy.

Przyszła niedziela adoracyjna i zmiana tajemnic różańcowych o godz. 7.00. Na sumie przyjęcie nowych ministrantów.

Jest Gość niedzielny;

Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam rodziny; sobota godz.8.00; ks. Alicji Musiał, Teresy Żurek, Józefy Ślusarz, Marty Żurek, Szczepana Borowca, Haliny Boruta, Teresy Borowiec

Zapowiedzi przedmałżeńskie;

Dariusz Ozimek s. Czesława i Grażyny Podolec ur. w Jarosławiu i zamieszały w Jarosławiu przy ulicy Batalionów Chłopskich z Natalią Przybysławską c. Jerzego i Józefy Piwowarska ur. w Brzesku zamieszkałą w Buczu ul. Podkowa. Zapowiedź 2.

Na sumie będzie można kupić księgę pamiątkową wydaną z okazji jubileuszu ks. I. Piwowarskiego

MSZE ŚWIĘTE OD 28 CZERWCA

DO 5 LIPCA

Niedziela 28 czerwca UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI MBNP

Godz.7.00 + Janiny od rodziny Buczaków z Krzeczowa

Godz.10.30 Kapłani odprawiają w intencjach Jubilatów a jedna w intencji Pana Milewskiego z okazji 90 rocznicy urodzin. Msza dziękczynno-błagalna

Godz.15.00   W 25 rocznice ślubu Teresy i Władysława . Msza dziękczynno-błagalna

Oraz chrzest Zofii , Marianny Kądziołka

Poniedziałek uroczystość Piotra i Pawła

Godz.7.00 + Stanisława Chudyby   od Andrzeja i Zofii Zachara z Mokrzysk

Godz.18.00 w intencji klasy 6 Msza dziękczynno-błagalna.

Wtorek godz.7.00 + Stanisława Chudyby od rodziny Siemińskich za Szczepanowa

Środa godz.18.00 Za dziadków Józefę i Andrzeja Smoleń z intencji wnuczki Jolanty

Czwartek Godz.7.00 + Stanisława Chudyby od rodziny Górów ze Sterkowca

Piątek godz. 7.00 O szczęśliwą operację dla pewnej osoby do MBNP zamawiał pewien pan w zakrystii