Dziś UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA.Msze święte  o godzinie 7.00,10.30 i 15.00 ze świątecznymi nieszporami.

W  środę św.Szczepana Msze święte tylko do południa a więc o godzinie 7.00, dodatkowa o 9.00 i 10.30 popołudniu już Mszy świętej nie będzie.

O 10.30 chrzest  czwórki dzieci.

1 .Wiktorii Marii Jasiak

2.Samuela Mateusza Matysa

3.Stanisława  Jana Górę

4. Franciszka Janczyk

Gratulujemy rodzicom za otwarcie na nowe życie.

Rozpoczyna się kolęda misyjna przyjmijmy z radością to kolędowanie dzieci na rzecz misji.

W czwartek wypada święto św.Jana Ewangelisty i poświęcenie wina. Zmarła Józefa Kobyłecka. Pogrzeb w czwartek o godzinie 13.00 Msza święta  pogrzebowa  o 12.30 wprowadzenie do kościoła i różaniec święty. Polecamy ją Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…

W piątek świętych młodzianków męczenników.

W sobotę o godz.14.00 ślub Michał Gandor i Katarzyna Chrapusta prośmy o Boże błogosławieństwo dla młodej pary.

Przyszła niedziela  to Niedziela Świętej Rodziny, Jezusa Maryi i Józefa i  zarazem kolejna niedziela synodalna z odnowieniem przysięgi  małżeńskiej. Msze święte. O godz. 7.00,10.30 i popołudniu o godzinie  15.00 z nieszporami. Na Mszy świętej o godzinie10.30   koncert noworoczny orkiestry w Okulicach. Serdecznie zapraszam.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła i zapraszamy rodziny na sobotę na godzinę 8.00;

Dzisiaj w dniu rodzin serdeczne życzenia dla P.Organisty i pięknej współpracy w dziele głoszenia Bożej chwały przez śpiew.

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE KOLĘDA 2018/2019 . Ponieważ  w tym roku bardzo szybko są ferie dlatego też chcę odwiedzić rodziny:

Boże Narodzenie 12.00 od Pani Zofii Łucarz i Pana Pamuły do P.Lisów ,popołudniu P.Matys i Baniaków.

Św.Szczepana 12.30 od P.Andreasików do P. Szubów.

Czwartek od 9.00 od P.Piwowarskich do końca ul.ks Kuźmy.

Piątek  Zagrody o godziny 8.00 od Bogusława. Góry do P.Wyczesanych po obu stronach drogi.

Sobota Bucze godz.8.00 od P.Gniadków do P. Szczupałów

Niedziela  godz.12.30 Grądzik od p.Sudyków i Mietłów do P.Wolsza