Dziś 4 niedziela Adwentu Msze święte o godzinie o  10.30 i popołudniu o godzinie 15.00

W tym tygodniu:

Ostanie roraty o godz.7.00 rano w poniedziałek  i we wtorek  i w środę rano z nowenna do MB Nieustającej Pomocy

W środę o północy Pasterka o godz.24.00

W czwartek uroczystość Bożego Narodzenia . Msze święte w zwykłym porządku a wiec o godzinie 7.00, 10.30 i popołudniu z nieszporami o godz.15.00.

W piątek św. Szczepana pierwszego męczennika  Msze św. Tylko do południa  czyli o godz.7.00, dodatkowa o 9.00 i 10.30 popołudniu już Mszy św. Nie będzie. W tym dniu jest dyspenza od pokarmów mięsnych.

W sobotę święto Jana Ewangelisty. Msza św. O godz.7.00.

W niedzielę święto świętej rodziny ; Jezusa, Maryi, Józefa Msze święte w zwykłym porządku o godz. 7.00,10.30 i popołudniu o godz.15.00.

Jest Gość niedzielny a w nim artykuły  także o naszym księdzu seniorze.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam rodziny we wtorek  na godzinę 8.00

Ewy Matys, Krystyny Kuciel, Teresy kania , Renaty Kania, Stanisławy Lis , Agnieszki Mularz Agnieszki Antosz, Agnieszki Gadowskiej.

Podziękowania;  Różom różańcowym;   Róży ojców Adama Gibały 200 zł Róży matek Emilii Piwowarskiej  200 zł , z róży mężczyzn  Franciszka Skórki 370 zł, Bogumiły Gładkiej 300zł

Ofiary administracyjne i potrzeby Kościoła  złożyli;  > Przeczytać

Przed pasterką pół godziny będzie śpiewać kolędy z akompaniamentem gitarowym Konstancja Maślanka.  W przyszła sobotę i niedzielę wyruszają kolędnicy misyjni. Bardzo proszę im pomóc się zorganizować. Spotkanie we wtorek po nabożeństwie.

Kolęda ; ze względu na dłuższy czas świąteczny póki jeszcze w większości jesteśmy  chcę rozpocząć kolędę.  Boże Narodzenie od 11.30  od P. Piwowarskiego ul. Ks. Andrzeja Kuźmy do P. Matysów, Sobota Borek Pagorek od godziny 9.00 od p. Sorotów do P. Kucielów,   w niedzielę od 11.30  od ks. Seniora Ignacego Piwowarskiego potem od P. Ignacego i Marii Lisów  cały czas po jednej stronie aż do P. Celiny Gibała.  Dziękuję Paniom Caritasu za troskę. Dziękuję Pani Halinie Ciećko i P.Zofii Cisak za pomoc w przyjęciu kapłanów. Za wspaniałe dania.

Msze św. od  7 grudnia do 14 grudnia

Niedziela 4 Adwentu

Godz.7.00. + Józefa Góry w rocznicę śmierci, Alojzego, Anny rodziców, Zofii, Stefana Góra, i Franciszka Kani

Godz.10.30 + Stanisława Skulskiego Marię żonę i Stanisława syna

Godz.15.00 + Franciszka Kwiatka , Franciszka syna w 19 r.  Śmierci

Pon godz.7.00  +  Adeli Strąg w rocznicę śmierci męża Mateusza, Józefa syna

Wt  Godz.7.00  + +Magdaleny Kobyłeckiej od firmy Kobyłecki

ŚR GODZ. 7.00 + Anieli Kania od córki Małgorzaty

12.00 Pasterka.  + Tadeusza Świerczka

Czw UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

godz.7.00 +  Jana i Heleny Lis

Godz.10.30 + od wszystkich kursantów Języka angielskiego Msza dziekczynno-błagalna

Godz.15.00. W rocznicę śmierci Melanii Legutko , Jana męża , Jerzego Szydłowskiego

Piątek  Św. Szczepana

Godz.7.00. W 30 rocznicę ślubu. Danuty i Alfreda Msza dziękczynno- błagalna

Godz.9.00 + Stanisławy Chudyba   w 28 rocznicę Jana męża , Stanisława syna i zmarłych z rodziny

Godz. 10.30. + Wiesława Jarosza

Sobota godz.7.00 + Magdaleny Kobyłeckiej od firmy Kobyłecki.

Niedziela Świętej Rodziny.

Godz.7.00. +  Marii Pagacz