Dziś 12 Niedziela zwykła.   Msze św. w porządku zwykłym; o godz.7.00, 10.30 i 15.00 Msza święta. Dziś Diecezjalne Święto Rodziny. Obejmujemy modlitwą wszystkie rodziny a zwłaszcza te, które w tym roku przeżywają jubileusze.

We wtorek + Piotra Sarleja będzie we wtorek o godz.13.00 msza pogrzebowa . wprowadzenie do kościoła o godz.12.30 i różaniec. Dobry Jezu…

W środę zapraszamy na nowennę potem próba asysty. Wszyscy ministranci i lektorzy przychodzą na sumę o godz.11.00

W piątek zakończenie roku szkolnego Msza św. o godz. 8.00 a o godz.9.00 w szkole.

W sobotę spowiedź św. przed odpustem od godziny 10.00 do 12.00 . Bardzo proszę skorzystać . Nie ma odpustu bez spowiedzi i komunii świętej. Niech nikogo z nas nie zabraknie.

W przyszłą niedzielę Parafia nasza organizuje złoty jubileusz kapłanów ;księży Ignacego Piwowarskiego, ks. Stanisława Milewskiego i ks. Stanisława Szafrańca.   Msza święta odpustowa o godz.11.00 ku czci MBNP uświetni ten piękny jubileusz trzech kapłanów. Na który to Jubileusz zapraszamy.

Po Mszy św. Procesja z Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy cała służbę liturgiczną , dzieci sypiące kwiaty , chłopczyków z dzwoneczkami, dzieci klasy 2 w strojach komunijnych.

Jest Gość niedzielny; możemy w nim przeczytać O roli Ojca w rodzinie – zapraszamy do lektury.

Dziękuję za sprzątanie kościoła przed odpustem i zapraszam rodziny; Ireny Pajor, Beaty Chamielec, Krystyny Wątor, Józefy Smulskiej, Józefy Kołodziej, Anny Bryg, Jadwigi Zięba, Renaty Zięba Józefy, Ślusarz Józefy , Teresy Żurek

Zapowiedzi przedmałżeńskie;

Dariusz Ozimek s. Czesława i Grażyny Podolec ur. w Jarosławiu i zamieszały w Jarosławiu przy ulicy Batalionów Chłopskich z Natalią Przybysławską c. Jerzego i Józefy Piwowarska ur. w Brzesku zamieszkałą w Buczu ul. Podkowa. Zapowiedź 1 .

MSZE ŚWIĘTE OD 21 CZERWCA

DO 28 CZERWCA

Niedziela 21 czerwca 12 niedziela zwykła

Godz.7.00    + Józefa Gibały Rafała syna od chrzestnego z rodziny

Godz.10.30 +Jana Wygasia Anny, Stanisława i Janiny Wygaś i zm. z rodziny.

Godz.15.00 +Janiny i Piotra Studzińskich z okazji imienin

Godz.7.00 + Stanisława Chudyby od Andrzeja i Barbary Pałach

Wtorek godz.7.00 + Stanisława Chudyby od Moniki i Jacka Baran

Środa godz.18.00 + Janiny Styrna