Dziś 25 niedziela zwykła.   Dziś nasz odpust ku czci Przeniesienia relikwii św. Stanisława 20 września. Prosimy św. Stanisława o błogosławieństwo. Msze św. w porządku świątecznym rano o godz. 7.00 , 11.00 uroczysta i o godz. 15.00Poprowadzi uroczystość ks. Bogusław Pasierb proboszcz z Rudego Rysia, który właśnie w tym roku obchodzi srebrny jubileusz kapłaństwa czyli 25 lecie posługi kapłańskiej.

W poniedziałek św. Mateusza Apostoła

W środę czcimy O. Pio zapraszam na mszę św. i nowennę do MB NP. wszystkich czcicieli O. Pio . Przed nowenną spotkanie DSM a po nowennie ministrantów i lektorów.

W piątek wspominamy bł. Władysława z Gielniowa

W sobotę wypada ślub o godz. 14.30 Eliasz Pleszyński i Patrycja Gutek życzymy młodej parze wiele błogosławieństwa Bożego.

W przyszłą niedzielę wypada Diecezjalna pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości.

Jest Gość niedzielny; o nowych zasadach orzekania nieważności małżeństwa i dalsza część teologii małżeństwa i o Pani Madzi Buczek założycielki podwórkowych kół różańcowych

Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam rodziny na sobotę godz. 8.00 Zofii Sudyka, Estery Mietła, Kazimierza Kopeć, Bożeny Stelmach, Ewy Wyczesany, Janiny Zalewskiej

Dziękuję za wszystkie ofiary Bóg zapłać; w sobotę naprawiono dzwony wymieniono sporo spalonych części. Ale działają już znakomicie.  Dziękuje p. Rafałowi za pomoc w prowadzeniu strony gratuluję , że działa na smartfonach.

MSZE ŚWIĘTE od 20 września do 27 września 2015r.

Niedziela 20 września 2015r.

Godz.7.00 + Janiny Gładysz

Godz.11.00. W 50 rocznicę śm. Jana Góry z intencji Haliny i Bogusława

Ks. Celebrans Msza dziękczynno-błagalna o zdrowie i potrzebne łaski dla Krystyny

Godz.15.00 + Mariana Przybysławskiego od wnuczki Eweliny

Poniedziałek Godz.7.00 + Lucyny Tekiela od myśliwych Szubów i Sobolów

Wtorek godz.7.00 + Lucyny Tekiela od sąsiadów Górów

Środa godz.18.00 + Lucyny Tekiela od cioci Rózi

Czwartek Godz.7.00 Lucyny Tekiela z 12 róży matek Józefy Kobyłeckiej

Piątek Godzina 7.00 + Lucyny Tekiela od przyjaciół ze Śląska

Sobota godz. 7.00 + Lucyny Tekiela od przyjaciół ze Śląska

Niedziela 27 września 2015r.

Godz.7.00   + Marii Rysiewicz w 6 roczn śm. Józefa męża Stanisława syna

Godz.10.30 + Mariana Przybysławskiego od wnuczka Marcina

Godz.15.00 w 25 rocznicę ślubu w intencji srebrnych Jubilatów Władysława i Joanny . Msza dziękczynno-błagalna